M jak miłość po wakacjach 2020. Szantażysta Olka znów będzie dręczył lekarza! Olewicz pokaże jaki jest bezwzględny

2020-07-13 7:49 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Szantażysta Olka znów będzie dręczył lekarza! Olewicz pokaże jaki jest bezwzględny
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2020. Szantażysta Olka znów będzie dręczył lekarza! Olewicz pokaże jaki jest bezwzględny

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Olewicz (Tomasz Dedek) posunie się do przestępstwa, żeby uratować Olka (Maurycy Popiel)! Chodakowski w nowym sezonie "M jak miłość" zostanie skazany na wyrok w zawieszeniu, jednak po powrocie do pracy jego problemy się nie skończą. W 1525 odcinku "M jak miłość" zyska nowego wroga, który spróbuje do końca zrujnować jego reputację. Olewicz nie pozwoli, by ktokolwiek zrobił Olkowi krzywdę! Posunie się do bezwzględnego szantażu i będzie dręczył lekarza.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W serialu "M jak miłość" po wakacjach 2020 zdarzy się cud! Olek, który w finałowym odcinku "M jak miłość" przed letnią przerwą przyznał się do nieumyślnego spowodowania śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski), zostanie skazany jedynie na wyrok w zawieszeniu. Budzyński (Krystian Wieczorek) wywalczy dla niego taki wyrok w swojej mowie końcowej. W "M jak miłość" szczęśliwy Olek ku radości bliskich wróci do domu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zostanie ciężko ranny! Będzie miał wypadek! To wina Franki? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chodakowski w nowych odcinkach "M jak miłość" wróci do pracy pełen obaw o to, jak z powrotem przyjmą go pacjenci. W końcu lekarz skazany za spowodowanie śmierci raczej nie budzi zaufania... Na szczęście chorzy powitają go z otwartymi ramionami, a wyrok nie zmieni ich podejścia do genialnego doktora.

Niestety, nie wszyscy będą tacy przychylni. Najwięcej problemów Olkowi sprawią jego koledzy o fachu! Do kliniki dołączy młody lekarz, który zrobi wszystko, żeby zrujnować reputację starszego i bardziej doświadczonego kolegi. Olewicz w nowych odcinkach "M jak miłość" odwiedzi Olka w pracy, żeby jeszcze raz podziękować mu za uratowanie żony. Podsłucha, jak nowy doktor spiskuje za plecami Chodakowskiego! Będzie podburzał ordynatora przeciwko niemu. Olewicz tak tego nie zostawi. Weźmie nowego bohatera na stronę i posunie się do przestępstwa grożąc mu, że oskarży go o przyjmowanie łapówek,, jeśli ten nie zostawi Olka w spokoju. Czy Chodakowski wpadnie przez t w kłopoty? Na szczęście młody doktor przestraszy się nie na żarty i dla odmiany spróbuje zaprzyjaźnić się z bratem Marcina (Mikołaj Roznerski).

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Krystyna straci dom?! Zamieszka z Lilką i Mateuszem w Warszawie?

Najnowsze