M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się, ale ukryje twarz dziewczyny! Zabierze nową kochankę do Grabiny, jak swoje byłe

2020-08-06 16:02 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się, ale ukryje twarz dziewczyny! Zabierze nową kochankę do Grabiny, jak swoje byłe
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się, ale ukryje twarz dziewczyny! Zabierze nową kochankę do Grabiny, jak swoje byłe

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał kolejną dziewczynę, a serce Zduńskiego otworzy się na miłość! Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon "M jak miłość" przyniesie rewolucję w życiu Pawła, który wreszcie naprawdę się zakocha. Jego ostatni związek z Julką (Joanna Kuberska) się rozpadł, bo nie darzył ją prawdziwym uczuciem, nie chciał się żenił i mieć dziecka. Ale w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nowa dziewczyna Pawła, góralka Franka (Dominika Kachlik) wywróci jego świat do góry nogami. Zduński zabierze Frankę do Grabiny, tam gdzie był z byłymi kochankami. Zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rafał Mroczek na swoim Instagramie pokazał jak w "M jak miłość" będzie wyglądało życie Pawła Zduńskiego w nowym sezonie. Jego bohater ma za sobą trudne przejścia, bolesne rozstanie z Julką, która chciała ślubu i dziecka, ale Paweł nie był gotowy na kolejne małżeństwo. Później zaczął podkochiwać się z Kindze (Katarzyna Cichopek). Fascynacja żoną brata Piotrka (Marcin Mroczek) nie minie tak szybko także w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020. W rodzinie Zduńskich znów zapanuje napięta atmosfera.

Ale serce Zduńskiego w "M jak miłość" będzie bardzo pojemne. Bliskość z Kingą mu nie wystarczy, bo zacznie się też coraz częściej spotykać z Franką, szaloną góralką z Bukowiny Tatrzańskiej, która wciągnęła go w swoje prywatne problemy, choć wcale się nie znali, a potem wrobiła go w przestępstwo! Franka stanie się ważną częścią życia Pawła. Do tego stopnia, że tak jak kiedyś z poprzednimi kochankami wyjedzie z nią do Grabiny.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł z nową dziewczyną na imprezie u Kingi! Pokaże jej, że się zakochał

M jak miłość po wakacjach 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mroczek ujawnił zdjęcia z planu "M jak miłość", na których Paweł i Franka w nowym sezonie spędzają romantyczny czas na wsi. Co ciekawe aktor nie chciał pokazać twarzy nowej dziewczyny Zduńskiego, jakby celowo próbował ją ukryć. Ale po co, skoro wszyscy fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że to Franka? Serialowy Paweł zapytał na Instastory zapytał też fanów, czy Paweł powinien się zakochać. Ale sądząc po zdjęciach zza kulis "M jak miłość" serce Zduńskiego będzie już zajęte... Pytanie tylko przez kogo bardziej - Kingę czy Frankę.

Nie przegap: M jak miłość. Artur Rogowski kochankiem Marty! Przez lata nikt nie wiedział o romansie siostry Marysi z jej mężem

Paweł w "M jak miłość" ma już za sobą tak wiele miłosnych niepowodzeń, trzy śluby i rozwody, liczne rozstania z dziewczynami, które nie potrafiły go w sobie rozkochać, że w nowym sezonie zasłużył na prawdziwą miłość i szczęście. Może scenarzyści "M jak miłość" zlitują się nareszcie nad Zduńskim, a nowa dziewczyna Franka będzie tą jedyną... Czas pokaże! Ale na pewno między nimi będzie się działo i iskrzyło w kolejnych odcinkach.

Sprawdź też: M jak miłość. Wszystkie żony i kochanki Pawła Zduńskiego. Nie uwierzysz ile ich było? ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2020. Pawel (Rafał Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Pawel (Rafał Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Franka (Dominika Kachlik)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Autor: Instagram
Najnowsze