M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wbije Andrzejowi nóż prosto w serce! Chory Budzyński znów trafi do szpitala?!

2020-08-11 7:31 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wbije Andrzejowi nóż prosto w serce! Chory Budzyński znów trafi do szpitala?!
Autor: MTL MAXFILM M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wbije Andrzejowi nóż prosto w serce! Chory Budzyński znów trafi do szpitala?!

W 1523 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Magda (Anna Mucha) wbije Andrzejowi (Krystian Wieczorek) nóż prosto w serce! Budzyńska sprawi, ze jej mąż będzie pewny zdrady i oszaleje z zazdrości. Nie tak dawno Andrzej w "M jak miłość" z nadmiaru stresu wylądował w ciężkim stanie w szpitalu. Dopóki sprawa Olka (Maurycy Popiel) nie dobiegnie końca, prawnik nie zazna spokoju, a jego partnerka dodatkowo dołoży mu zmartwień! Czy w "M jak miłość" Budzyński przez Magdę znowu trafi do szpitala?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Magda wbije Andrzejowi nóż prosto w serce! Niestety ich bajkowe małżeństwo po raz kolejny padnie ofiarą Kamila (Marcin Gryc). Tuż przed ostateczną rozprawą Olka, nowych odcinkach "Emki", zrobi się naprawdę gorąco. Magda postanowi wesprzeć swojego byłego męża i umówi się z Grycem na spotkanie. Nie przewidzi tego, że potajemna schadzka doprowadzi do awantury z Budzyńskim!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. To Magda uratuje Olka przed więzieniem za zabójstwo Artura! Dzięki niej Kamil mu odpuści

M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil upije Budzyńskiego i dobierze się do Magdy, a Anka zajmie się Andrzejem?! Znów będą razem knuć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na szczęście w 1523 odcinku "M jak miłość" interwencja Magdy przyniesie oczekiwany skutek. Jak doniósł "Świat Seriali" Kamil zamilknie na ostatniej rozprawie Olka i nie będzie go dalej pogrążał. Niestety, odbije się to na związku Budzyńskich. Po wyjściu z sali sądowej Gryc pochwali się Andrzejowi, że spędził noc z jego żonę.

Czy to doprowadzi do kolejnego załamania zdrowotnego? W końcu Kamil już raz wsadził rywala do szpitala! Zdenerwował obrońcę Olka do tego stopnia, że jego serce nie wytrzymało. Tym razem los będzie bardziej łaskawy dla Budzyńskiego. Oszczędzi jego serce, jednak doprowadzi do awantury z Magdą. Żona będzie musiała nieźle się nagimnastykować, aby wyjaśnić partnerowi całą sytuację... Chociaż sprawa zostanie wyjaśniona, Gryc nie odpuści. Zrobi wszystko, żeby zniszczyć Andrzeja i uwieść jego ukochaną Magdę! Zobaczymy to w nowych odcinkach "M jak miłość" od września 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Magda i Budzyński skuszą się na podwójną zdradę. Prześpi się z Kamilem i Olkiem?

Najnowsze