M jak miłość po wakacjach 2020. Bartek bez Uli wróci do Grabiny! Ich małżeństwo się rozpadnie?

2020-05-23 8:02 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Bartek bez Uli wróci do Grabiny! Ich małżeństwo się rozpadnie?
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Bartek bez Uli wróci do Grabiny! Ich małżeństwo się rozpadnie?

W nowym sezonie "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wróci do Grabiny z Australii! Po długim pobycie u teścia Marka (Kacper Kuszewski) mąż Uli (Iga Krefft) znów pojawi się w kraju. Na plan nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą po wakacjach 2020 już wszedł ekranowy Bartek, ale nie ma przy nim ukochanej. Czy to oznacza, że Ula zostanie za granicą i rozstanie się z Bartkiem? Może Australia i życie z Markiem, Ewą (Dominika Kluźniak) i siostrą Natalią (Marcjanna Lelek) będą dla niej ciekawsze niż prowadzenie w pensjonatu z Grabinie? To jeszcze nie koniec zmian w "M jak miłość" w rodzinie Lisieckich.

Co będzie z Ulą i Bartkiem w "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Ula i Bartek zniknęli z "M jak miłość" na początku kwietnia! Dokładnie w 1509 odcinku "M jak miłość" wyjechali z Grabiny do Australii do Marka, Ewy, Natalki i Franka (Piotr Nerlewski). Dlaczego? Ze strachu przed zemstą mafii, która wciąż ścigała Bartka. Oboje zdali sobie sprawę, że muszą na jakiś czas gdzieś się ukryć, żeby mogli normalnie żyć i żeby policja nie dobrała się do Lisieckiego.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie. Będzie gardziła wszystkimi i pokaże pazurki - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Bartek wróci do Polski. Na Instagramie Arkadiusza Smoleńskiego już pojawiła się relacja z planu serialu. Nie ma jednak przy nim ekranowej Uli. Aktor nie ujawnia gdzie jest jego serialowa żona, ale być może akurat tego dnia Iga Krefft nie kręciła z nim scen.

Jest także inny, możliwy scenariusz tego, co się wydarzy w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią. Niewykluczone, że Bartek do Grabiny przyjedzie sam, że Ula zostanie z rodziną. Od dawna marzyła o jakiś zmianach w swoim życiu, a Australia jest atrakcyjniejsza i stwarza dużo więcej możliwości niż wieś pod Warszawą gdzie od kilku lat prowadzi pensjonat, który dostała od ciotki Anny (Tamara Arciuch).

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To nie koniec zmian w rodzinie Lisieckich w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Po powrocie do Polski Bartek zobaczy na własne oczy swojego starszego brata w mundurze. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zostanie policjantem na komisariacie w Lipnicy. Komendantem posterunku zostanie Janek (Tomas Kollarik), więc Andrzejek zapewne zajmie miejsce Morawskiego.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Paweł znów będą blisko po wyjeździe Piotrka! To nie koniec kryzysu u Zduńskich

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

	M jak miłość po wakacjach 2020. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik)
	M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Rafał (Jakub Kucner)
	M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)