M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie. Będzie gardziła wszystkimi i pokaże pazurki - WIDEO

2020-05-21 11:22 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie. Będzie gardziła wszystkimi i pokaże pazurki - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie. Będzie gardziła wszystkimi i pokaże pazurki - WIDEO

Lilka (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" zmieni się nie do poznania po gwałcie! Żona Mateusza (Krystian Domagała) ze spokojnej nastolatki w nowym sezonie "M jak miłość" przemieni się w porywczą kobietę, która pokaże wszystkim na co ją stać! Zapowiedź szokującej metamorfozy Lilki widzowie zobaczą już w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" kiedy wda się w bójkę w barze z przyjaciółką Alą (Alicja Ostolska), a później zostanie aresztowana za narkotyki. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" małżeństwo Lilki i Mateusza się rozpadnie, skoro młoda mężatka zacznie gardzić wszystkimi i pokazywać pazurki? Zobaczcie WIDEO zza kulis serialu.

Jak się zmieni Lilka z "M jak miłość" w nowym sezonie? Czy małżeństwo z Mateuszem się rozpadnie?

Przemiana Lilki w "M jak miłość" nastąpi w dość niespodziewany sposób! Po gwałcie jaki przeżyła żona Mateusza przez długi czas nie była w stanie się otrząsnąć się z tej traumy. Zamknięta w sobie, skryta, tajemnicza Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 odejdzie do przeszłości!

Nadejdzie taka chwila w życiu Lilki w "M jak miłość", w której zrozumie, że musi poukładać wszystko od początku. Ale zmiany będą miały drastyczny przebieg, bo zaczną się od bójki i aresztowania w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość". Lilka zaatakuje w barze swoją przyjaciółkę Alę, która oskarży ją, że skłóciła ją z Ewą (Jowita Chwałek) i naopowiadała o niej głupot. W efekcie Ala podrzuci Lilce narkotyki. A później do akcji wkroczy policja!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Odmieniona Lilka bez Mateusza w nowym sezonie. Małżeństwo Mostowiaków nie przetrwa?

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie miała spore problemy po aferze z narkotykami. Ale także z powodu podejrzanej przyjaciółki Ali! Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość" wyznała, że jej bohaterkę czekają duże życiowe zmiany. Nie wiadomo czy małżeństwo Lilki i Mateusza przetrwa, skoro młoda mężatka będzie teraz zupełnie kimś innym.

- Lilka przechodzi przemianę. Troszkę też pokazuje pazurki. Nie zawsze jest stonowana. Lilka Banach ma swoje mocne strony, ale też słabe. Troszkę nie docenia innych ludzi. I myślę, że nas to łączy. Ja osobiście czasami też nie doceniam ludzi wokół siebie. A na pewno dzieli nas to, że ja nie jestem tak zamkniętą w sobie osobą - wyznała aktorka z "M jak miłość". 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek uniewinniony przez sąd! Tak się skończy proces Olka. Wyjdzie z więzienia i zacznie nowe życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 19 V (goście: Śmiszek, Miuosh, Braun)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
	M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Ewka (Jowita Chwałek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Ewka (Jowita Chwałek)
M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
	M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze