M jak miłość po wakacjach 2020. Olek uniewinniony przez sąd! Tak się skończy proces Olka. Wyjdzie z więzienia i zacznie nowe życie

2020-05-19 22:09 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek uniewinniony przez sąd! Tak się skończy proces Olka. Wyjdzie z więzienia i zacznie nowe życie
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2020. Olek uniewinniony przez sąd! Tak się skończy proces Olka. Wyjdzie z więzienia i zacznie nowe życie

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2020 zacznie się wyjątkowo szczęśliwie. Olek (Maurycy Popiel) nie zostanie skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Sąd uniewinni Olka z braku dowodów, że zabił Skalskiego z zimną krwią. A to oznacza tylko jedno - w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Olek wyjedzie z więzienia. Właśnie ruszyły zdjęcia do następnego sezonu "M jak miłość". Serialowa Aleksandra, którą gra Małgorzata Pieczyńska na swoim Facebooku pokazała zdjęcia z planu z rodziną Chodakowskich w komplecie i Olkiem na wolności!

Co będzie z Olkiem w "M jak miłość" po wakacjach 2020? Wyjdzie z więzienia i co dalej?

Aktorzy "M jak miłość" wrócili na plan po przerwie związanej z epidemią koronwirusa. Zdjęcia do nowego sezonu "M jak miłość" ruszył w sobotę, 16.05.2020, czyli z miesięcznym opóźnieniem, bo ekipa miała zacząć kręcić kolejny sezon w połowie kwietnia.

Za kulisami "M jak miłość" pierwszego dnia spotkała się cała ekranowa rodzina Chodakowskich. A to oznacza tylko jedno - Olek wyjedzie na wolność! Nie zostanie skazany za zabójstwo Artura i nie spędzi w więzieniu długich lat. Proces Olka zakończy się w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2020 jednak dopiero w nowym sezonie widzowie poznają wyrok.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży z Michałem. Seks wpadka podczas pierwszego razu

Największą tajemnicę sprawy Olka w "M jak miłość" wyjawiła już teraz jego serialowa matka, Aleksandra Chodakowska. Małgorzata Pieczyńska na swoim Facebooku opublikowała zdjęcia z planu, na których Olek jest już razem z rodziną w mieszkaniu Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska). Oczywiście przy mężu jest także Aneta (Ilona Janyst).

Olek będzie siedział do końca życia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Uniewinnienie Olka w nowym sezonie "M jak miłość" będzie wielkim sukcesem Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) na sali sądowej. Andrzej ostatecznie pokona Kamila Gryca (Marcin Bosak). Kuzyn Artura wpakował Olka do więzienia i żądał dla niego surowej kary tylko po to, żeby zniszczyć Budzyńskiego. A chodzi mu oczywiście tylko i wyłącznie o Magdę.

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Olek na ostatniej rozprawie wyzna jak zabił Artura! Prokurator zażąda 15-stu lat więzienia. Jaki wyrok zapadnie?

Praca na planie "M jak miłość" ruszyła z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Jak ujawniła Małgorzata Pieczyńska na swoim Facebooku cała ekipa "M jak miłość: odbyła szkolenie związane z bezpieczeństwem w czasie epidemii.

"Wszyscy karnie w maseczkach ,rękawiczkach, wydezynfekowani i przebadani na wirusa. Jesteśmy zdrowi i zaczynamy zdjęcia. Tylko aktorzy w momencie zdjęć nie mają rękawiczek i masek. Cała ekipa uzbrojona po zęby. Mimo że jest ciężko z tymi ograniczeniami cieszymy się że zdjęcia ruszyły" - napisała serialowa Aleksandra.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze