M jak miłość po wakacjach 2014. Czy Olga i Janek będą razem? Nowy romans w M jak miłość

2014-07-15 22:59

W ''M jak miłość'' po wakacjach 2014 nie zabraknie niespodzianek. Olga (Marta Ścisłowicz), która od dawna szuka miłości zorientuje się, że ma ją pod nosem. Janek (Jacek Lenartowicz) w końcu odważy się i powie Oldze co do niej czuje? Olga i Janek z "M jak miłość bardzo się do siebie zbliżą. Będą próbowali stworzyć prawdziwą relację. Czy im się uda z tak wybuchowymi charakterami? Marta Ścisłowicz przyznała, że wolałaby żeby jej bohaterka i Janek trzymali się na dystans.

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2014 od poniedziałku, 1.09.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Ona nie ma szczęścia w miłości. Siostra Ali (Olga Frycz) ciągle ładuje się w tarapaty. Czy Olga w końcu trafi na tego odpowiedniego mężczyznę? Można powiedzieć, że już trafiła...

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość już od świtu


Najpierw wyjechała za granicę za mężczyzną, w którym była szalenie zakochana. Wróciła z płaczem. Powód? Miał żonę i dzieci. Janek pocieszał Olgę jak mógł. Było mu jej żal. w końcu zrozumiał, że coś do niej czuje. Nawet Taro (Hiroaki Murakami) zauważył, że coś jest na rzeczy.

Olga zaczęła szukać pocieszenia i znów zaczęła umawiać się na randki. W dodatku spotkania planowała w "Bistro za Rogiem" Janka i Pawła Zduńskiego (Rafal Mroczek). Jego serce pękało kiedy widział coraz to nowych kochanków pięknej malarki.

Całe szczęście, że Janek ma głowę na karku. Kiedy u jednego z mężczyzn zauważył więzienny tatuaż przepędził go. Siostra Ali początkowo była na niego zła, ale zrozumiała, że to dla jej dobra. Olga i Janek zbliżą sie do siebie jeszcze bardziej w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Będzie iskrzyć, ale czy połączy ich coś więcej?  Marta Ścisłowicz nie chciałaby żeby to był trwały związek.

Przeczytaj: M jak miłość. Bracia Zduńscy na szalonej imprezie. Rafał i Marcin Mroczkowie świętują początek wakacji


- W pewnym momencie zbliżą się do siebie, spróbują zbudować normalną, ludzką relację. Będą randki, próby pocałunków. Schowają temperamenty do kieszeni, ale nastąpi wiele zwrotów akcji. Jak to się skończy, nie wiem. Mam nadzieję, że nadal będą się ścierać i sprzeczać, bo to po prostu ciekawe. Im dłużej moja bohaterka i Janek będą w niepewności, tym lepiej - powiedziała serialowa Olga w jednym z ostatnich wywiadów.

- Jacek Lenartowicz się ze mną zgadza, że stabilizacja mogłaby ten wątek odrzeć z wyjątkowości - dodała Marta Ścisłowiecz.

A Waszym zdaniem Olga i Janek powinni być parą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze