M jak miłość. Pijacki wieczór Marcina, Olka i Jakuba! Wreszcie zrozumie jak bardzo skrzywdził Izę?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pijacki wieczór Marcina, Olka i Jakuba! Wreszcie zrozumie jak bardzo skrzywdził Izę?

M jak miłość. Pijacki wieczór Marcina, Olka i Jakuba! Wreszcie zrozumie jak bardzo skrzywdził Izę?

2021-06-22 15:44

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) urządzą prawdziwy męski wieczór. Zafundują sobie kompletny reset przy alkoholu i cygarach, a wszystko przez kobiety! Małżeństwo Izy (Adraiana Kalska) i Marcina chyli się ku upadkowi, a on jedyne pocieszenie znajdzie w towarzystwie mężczyzn. Jak skończy się pijacka posiadówka Chodakowskich i Jakuba w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie szukał pocieszenia przy alkoholu 

Kryzys małżeński Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zbyt szybko się nie skończy. Można śmiało stwierdzić, że wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej się zaostrzy. Chodakowska zabierze dzieci i wyjedzie do Grabiny, gdzie zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ze swoich koszmarnych problemów. 

Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2021 również będzie potrzebował pocieszenia i ratunku. To Olek i Jakub spróbują mu pomóc, a jak to na mężczyzn przystało, zresetują się przy alkoholu i cygarach. Może to ostudzi nerwy Marcina, który już niedługo dojdzie do ostatecznych wniosków w związku z żoną. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

Tragedia w M jak miłość po wakacjach 2021! Córka Kamila porwana! Będą poszukiwania policji, aż w końcu Kinga znajdzie ją samą błąkającą się w centrum

Krzysztof Kwiatkowski, czyli Jakub z "M jak miłość" dodał zdjęcie z Mikołajem Roznerskim i Maurycym Popielem i obwieścił, że spędzają męski wieczór.

- A na planie @mjakmilosc.official kręcimy prawdziwie męski wieczór: whiskey, cygara i dyskusje o tym, co w życiu najważniejsze?????? - podpisał zdjęcie Kwiatkowski.

To może oznaczać tylko jedno, panowie będą musieli poważnie zastanowić się nad swoimi problemami, a szczególnie Marcin, który od dawna nie może wyjść z kryzysu z Izą. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

https://www.instagram.com/p/CQF63_RDgog/

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin ewidentnie będzie potrzebował wsparcia. W końcu postawi żonie ultimatum. kiedy pojedzie po nią i dzieci do Grabiny, powie wprost, że albo zaczną na poważnie walczyć o małżeństwo, albo czeka ich rozwód. Nie wiadomo jeszcze, którą drogą pójdą Chodakowscy. Fani "M jak miłość" liczą na powrót ich szczęśliwej relacji, ale na pewno nie nastąpi to na początku nadchodzącego sezonu serialu. Przed nimi trudna droga do pogodzenia się. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze