M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1787: Rozstanie Iwony i Argasińskiego?! Wspólne mieszkanie szybko się odwidzi - ZDJĘCIA

2024-02-27 12:12

W 1787 odcinku "M jak miłość" Iwonie (Hanna Śleszyńska) odwidzi się wspólne mieszkanie z Jerzym (Karol Strasburger). Kryńska jeszcze raz przemyśli sprawę i postanowi się wycofać ze swojej propozycji, czego Argasiński oczywiście nie przyjmie dobrze. Do tego stopnia, że w 1787 odcinku "M jak miłość" między świeżo upieczonymi narzeczonymi dojdzie do takiej kłótni, że aż Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) będą musieli interweniować! Czy Chodakowskim uda się ocalić ich związek? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1787 - wtorek, 5.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1787 odcinku "M jak miłość" związek Iwony i Jerzego znów zawiśnie na włosku! I to w momencie, gdy para wyjaśni sobie wszystkie wcześniejsze niedomówienia, dopiero co się zaręczy i zdecyduje się zamieszkać ze sobą jako narzeczeństwo, ale nie małżeństwo, gdyż na to Kryńska zdecydowanie się nie zgodzi! Co prawda, matka Anety przyjmie oświadczyny, ale nie zgodzi się na ślub, a jedynie na zostanie narzeczoną profesora i wspólne zamieszkanie, na co zakochany Argasiński oczywiście przystanie, gdyż dostrzeże w Iwonie kobietę swojego życia. Tyle tylko, że w 1787 odcinku "M jak miłość" Kryńska jednak zmieni zdanie, gdyż po namyśle i bez presji wszystko jej się odwidzi! A to oczywiście nie skończy się dobrze...

W 1787 odcinku "M jak miłość" Iwona jednak nie będzie chciała zamieszkać z Jerzym, czego zakochany senior nie przyjmie zbyt dobrze. Jerzy nie będzie mógł zrozumieć decyzji partnerki, która najpierw nie zgodzi się wyjść za niego za mąż, a teraz odwoła najważniejszy punkt, a więc wspólne zamieszkanie. I wówczas zacznie podejrzewać, że wcale jej na nim nie zależy, a to doprowadzi do poważnej kłótni pomiędzy świeżo upieczonymi narzeczonymi. Do tego stopnia, że w 1787 odcinku "M jak miłość" zmuszeni będą interweniować Chodakowscy, którzy ogromnie będą kibicować seniorom i nie będą chcieli, aby ich związek się rozpadł. Dlatego kolejny raz włączą się w jego ratowanie. Z jakim skutkiem? Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że ponownie z pozytywnym!

W 1787 odcinku "M jak miłość" Anecie i Olkowi uda się załagodzić sytuację między Iwoną i Jerzym. Do tego stopnia, że zakochani seniorzy się ze sobą pogodzą i znów wrócą do tematu ich przyszłości i wspólnego zamieszkania. Ale czy w 1787 odcinku "M jak miłość" ponownie zdecydują się razem zamieszkać? Tego dowiemy się już niebawem, ale najważniejsze i tak będzie to, że się nie rozstaną i wciąż będą razem! A wszystko kolejny raz dzięki Chodakowskim, którzy już nie pierwszy raz ocalą ich związek!

M jak miłość. Zdrada u Chodakowskich? Aneta zrobi Olkowi to samo co Iza Marcinowi?
Najnowsze