M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1784: Aneta popędzi napaloną pacjentkę Olka. Nie przewidzi kolejnego ruchu Moniki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-02-26 10:03

W 1784 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nie opędzi się od napalonej pacjentki, która będzie symulowała ból w kostce, żeby flirtować z seksownym lekarzem! Rywalkę sprytnie przechwyci jednak Aneta (Ilona Janyst), która błyskawicznie się z "chorą" rozprawi. Doradzi pacjentce Olka wizytę u psychologa, a kiedy żądna zemsty Monika (Dominika Lignicka) zniszczy samochód Chodakowskiej, Aneta postraszy ją policją. Na tym jednak nie koniec, bo pacjentka Olka oskarży chirurga o molestowanie! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1784 - poniedziałek, 26.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejną burzę u Anety i Olka w 1784 odcinku "M jak miłość" wywoła pacjentka Chodakowskiego, która wizyty w klinice będzie traktowała jak okazję do flirtu. Żeby wybitny chirurg ortopeda w ogóle ją przyjął, przebiegła Monika zacznie się skarżyć na ból kostki po niedawnej operacji. Aneta od razu zwróci uwagę na pacjentkę męża. Zwłaszcza, że pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz) ostrzeże ją, że Monika ma oko na Olka. Już podczas badania kostki napalona pacjentka obejmie Chodakowskiego, symulując dotkliwy ból. Nie spodoba jej się, że Olek wyśle ją na kolejne badania do innego specjalisty.

Ale mina Monice zrzednie dopiero gdy w 1784 odcinku "M jak miłość" zamiast Olka zobaczy w jego gabinecie Anetę. - Przeczytałam opis pani badania USG i wygląda na to, że sprawa rzeczywiście jest poważna... - zacznie Chodakowska, która przejmie pacjentkę, żeby załatwić ją po swojemu.

- Naprawdę?

- Na zdjęciu rentgenowskim nie widać urazu, na obrazie USG również nie. Klinicznie staw jest zdrowy, ale zgłasza pani silne dolegliwości bólowe, tak? W związku z tym mamy dwie opcje, ból może mieć podłoże reumatyczne albo psychosomatyczne. Proszę skonsultować się z reumatologiem albo z psychologiem... - poradzi symulantce Aneta, którą w 1784 odcinku "M jak miłość" czeka jeszcze jedno starcie z Moniką. Bo "urażona" pacjentka porysuje auto Chodakowskiej, nie wiedząc o tym, że lekarka wszystko nagra na komórkę.

- Policja z pewnością wkrótce się z panią skontaktuje, a ja prześlę pani fakturę od lakiernika. I jeszcze raz, mimo wszystko, życzę pani miłego dnia - postraszy wredną kobietę.

Na tym jednak problemy Chodakowskich z pacjentką w 1784 odcinku "M jak miłość" wcale się nie skończą. Monika z zemsty oskarży w końcu Olka o molestowanie seksualne! Zacznie wypisywać na stronie kliniki same bzdury na jego temat:

"Doktor Chodakowski nawet nie obejrzał moich badań ani mnie nie wysłuchał. Jego ironiczne uwagi i brak empatii sprawiły, że czułam się bardzo niekomfortowo. Co gorsza, podczas badania stawu skokowego jego dłonie zawędrowały znacznie wyżej, niż powinny. Pan doktor ma poważny problem z samokontrolą. Nikomu nie polecam tego pseudolekarza!".

A to może oznaczać tylko jedno, kariera Olka nie tylko jako lekarza, ale i ordynatora kliniki ortopedii od 1784 odcinka "M jak miłość" będzie zagrożona!

M jak miłość. Zdrada u Chodakowskich? Aneta zrobi Olkowi to samo co Iza Marcinowi?
Najnowsze