M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1764: Marcin zamieni Kamę na Anię! Nastolatka ubzdura sobie, że Chodakowski to jej facet - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-05 9:38

W 1764 odcinku "M jak miłość" Ania (Alina Szczegielniak) nie przestanie marzyć o Marcinie (Mikołaj Roznerski), a jej fantazje o kochanku Kamy (Michalina Sosna) staną się coraz bardziej niebezpieczne. A zaczną się na wycieczce sióstr z Chodakowskim, który zabierze Kamę i Anię nad rzekę w Grabinie. Zakochana nastolatka nie zniesie widoku siostry z Marcinem. Nagle w 1764 odcinku "M jak miłość" w marzeniach Ani to ona, a nie Kama będzie w ramionach Chodakowskiego. A później, zachwycona tym jak wygląda Marcin w samych kąpielówkach, zacznie rysować jego portret. To nie może się dobrze skończyć! Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1764 - wtorek, 5.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ania i Marcin zbliżą się do siebie w 1764 odcinku "M jak miłość" podczas spontanicznego wypadu nad rzekę w Grabinie. Po raz pierwszy Chodakowski spojrzy na siostrę Kamy inaczej niż dotychczas. Aż do tej pory było mu przede wszystkim żal niepełnosprawnej nastolatki, która wskutek wypadku sprzed kilku lat ma zdeformowaną stopę i porusza się o kulach. Nadzieją dla Ani będzie ryzykowna operacja nogi, której podejmie się Olek (Maurycy Popiel). Ale zanim straszy brat Marcin zoperuje Anię, detektyw postara się poprawić jej humor, dać motywację do tego, żeby uwierzyła, że wszystko się uda i znów będzie normalnie chodzić.

Życzliwy gest Marcina wobec Ani w 1764 odcinku "M jak miłość" sprawi, że zakochana nastolatka w marzeniach zacznie widzieć siebie obok Chodakowskiego. Przyglądając się jemu i Kamie, którzy będą figlować w rzece, zazdrosna Ania uroi sobie, że zajmuje miejsce starszej siostry, że to ona, a nie Kama jest teraz wybranką Marcina. Kochankowie nie zorientują się, że uczucie Ani do Marcina z każdą chwilą staje się coraz silniejsze.

Zwłaszcza Kama, która w 1764 odcinku "M jak miłość" poradzi niepełnosprawnej siostrze, żeby znalazła sobie cel w życiu, do którego pragnie dążyć. Nie podejrzewając nawet, że jedynym marzeniem Ani jest... Marcin. Jego portret zacznie rysować w sekrecie przed Kamą. Umięśnionego, rozebranego do kąpielówek, takiego jak go Ania zobaczy nad rzeką podczas igraszek z jej siostrą.

M jak miłośc, odcinek 1764 ZWIASTUN. Tajemnicza wielbicielka Piotrka! Aneta dowie się o romansie Iwony i Argasińskiego
M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Najnowsze