M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1760: Olek znów dokona cudu. Na prośbę Marcina zjawi się z pomocą u Ani i Kamy - ZDJĘCIA

2023-11-20 21:25

Olek (Maurycy Popiel) w 1760 odcinku „M jak miłość” kolejny raz udowodni, że nie ma sobie równych. Lekarz to gwiazda ortopedii, co okaże się nieocenione w niesieniu pomocy dla Ani (Alina Szczegielniak), od lat załamanej po wypadku, po którym straciła sprawność w nogach. To Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1760 odcinku „M jak miłość” poprosi brata o wymyślenie leczenia dla siostry Kamy (Michalina Sosna). Kiedy ortopeda zgodzi się pomóc, nastąpią komplikacje. Wtedy Chodakowscy wezmą sprawy w swoje ręce i osobiście pojadą do sióstr, by przekonać Anię do badań i leczenia. Efekt okaże się piorunujący.

"M jak miłość" odcinek 1760 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Olek pomógł już niejednej osobie, ale w 1760 odcinku „M jak miłość” prześcignie samego siebie. Marcin poprosi brata o pochylenie się nad przypadkiem Ani, która straciła sprawność w nodze i z tego powodu załamała się, trudno do niej dotrzeć, bo nie ufa nikomu, że jej życie może się jeszcze odmienić. Kiedy detektyw Chodakowski namówi Olka do współpracy, nagle odczyta smsa od kochanki, że jej siostra odmawia kontaktu z lekarzem. Załamana dziewczyna nie będzie chciała słuchać o leczeniu, gdyż straciła wiarę w to, iż ktokolwiek może pomóc. Nie zna jednak możliwości lekarza, który postanowi soboliście pojechać do mieszkania Kamy i Ani. 

Tak oto w 1760 odcinku „M jak miłość Olek, Marcin oraz mały Borysek (Tymon Szkopek), którym lekarz będzie się zajmował, pojawią się pod drzwiami tancerki i jej młodszej siostry. Początkowo Ania nie będzie skora do współpracy. - Pani Aniu, ja jestem najbardziej upartym ortopedą w całej Warszawie i tak łatwo się nie poddaję. Trafił swój na swego, więc się dogadamy - Olek uśmiechnie się do siostry Kamy w 1760 odcinku „M jak miłość”, by namówić ją do badań. - Ja rozumiem, że to jest dla pani ciężka sytuacja, ale ja operowałem takie przypadki, nawet z cięższe i to z całkiem niezłym rezultatem. Oczywiście, żeby ocenić jakie mamy szanse powodzenia, muszę panią przebadać i zrobić pełną diagnostykę - doda Chodakowski, ale kobieta nadal nie będzie przekonana. 

- Aniu, daj sobie pomóc. Mój brat jest naprawdę świetny - wstawi się za lekarzem Marcin i to ostatecznie przekona dziewczynę do pozwolenia na wstępne badanie. Olek obejrzy jej nogę i okaże się, że są szanse na poprawę stanu jej zdrowia.

Olek uratuje Anię

Chodakowski kolejny raz udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmie się leczenia Ani, która nadal pozostanie w dużym strachu o swój dalszy los.

- A jakie są realne szanse, że będę jeszcze normalnie chodziła? - zapyta siostra tancerki. 

- Ja nie jestem w stanie teraz odpowiedzieć na to pytanie, ale jestem święcie przekonany, że warto spróbować. To co? Walczymy? - odpowie lekarz, a Ania w 1760 odcinku „M jak miłość” zgodzi się współpracować z bratem Marcina i uwierzy, że odzyska dawne życie. Znając poczynania Olka, na pewno uda mu się odmienić los Ani. 

Świąteczny odcinek M jak miłość. Na Wigilii u Zduńskich zabraknie najważniejszych osób
Listen on Spreaker.
Najnowsze