M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Aresztowanie Andrzeja to jedna z najsmutniejszych scen w historii serialu - ZDJĘCIA

Odcinek 1740 "M jak miłość" będzie wyjątkowo dramatyczny dla Andrzeja (Krystian Wieczorek). Widzowie zobaczą krok po kroku jak psychopatka Julia (Marta Chodorowska) starannie przygotowuje w swoim domu "miejsce zbrodni" i znika. Malicka osiągnie to, czego chciała. Spanikowana Sylwia (Hanna Turnau) wezwie policję, a pozostawione ślady zaprowadzą śledczych prosto do domu państwa Budzyńskich. Scena aresztowania - niczego nieświadomego - Andrzeja najpewniej przejdzie do historii "M jak miłość" jako jedna z najsmutniejszych. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W odcinku 1740 "M jak miłość" Andrzej nie będzie miał zielonego pojęcia, jaki bat kręci na niego psychopatka Julia. Budzyński nadal wierzy, że ona jest biedna, bezbronna i z problemami. Nawet przez myśl Budzyńskiemu nie przejdzie, że to zimna, wyrachowana psychopatka, która jest zdolna do najgorszych czynów. I Andrzej zapłaci za swoją niewiedzę straszną cenę. 

Najpierw Julia w odcinku 1740 "M jak miłość" urządzi straszliwą dramę. Oczywiście Malicka przekona Sylwię, że jest nękana i atakowana przez Andrzeja, więc kiedy zniknie, przyjaciółka będzie wiedziała, co robić.

Po ostatnim telefonie od Julii w odcinku 1740 "M jak miłość", w którym Sylwia usłyszy tylko dramatyczne wołanie o pomoc, wszelki ślad po Malickiej zaginie. Jej mieszkanie będzie przypominało pobojowisko, na podłodze znajdzie się krew, a na kanapie szalik Andrzeja. Zeznania Sylwii "doleją oliwy do ognia" i tak smutni panowie z policja pojawią się wieczorem w domu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja.

- Dobry wieczór, podkomisarz Paweł Ziębia. Pan Andrzej Budzyński?

- Tak, to ja. O co chodzi?

- Chcielibyśmy porozmawiać o Julii Malickiej... 

- Dobry wieczór... - włączy się Magda.

- I zadać partę pytań - będzie kontynuował Zięba.  

Twarz Andrzeja w tym momencie 1740 odcinka "M jak miłość" zmieni się nie do poznania. Nie będzie na niej strachu, tylko smutek, pomieszany ze złością i pierwszą iskrą zrozumienia, co tu się naprawdę zaczyna dziać... To niestety dopiero początek koszmaru Budzyńskiego. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Rotkiewicz jako jedyny stanie po stronie Budzyńskiego! Nie dał się urobić psychopatce Julii

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Najnowsze