M jak miłość

M jak miłość odcinek 1735 nowego sezonu już dostępny online przed premierą w TVP. Gdzie oglądać?

2023-08-23 15:42

Odcinek 1735 "M jak miłość" będzie miał premierę w TVP2 w poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55. Kiedy będzie można obejrzeć online 1735 odcinek "M jak miłość", pierwszy nowego sezonu serialu po wakacjach? Dla zniecierpliwionych widzów prawdziwa gratka - nowy 1735 odcinek "M jak miłość", który rozpocznie kolejną 24 serię sagi Mostowiaków, jest już dostępny online! Gdzie w internecie jest 1735 odcinek "M jak miłość"? Czy przed premierą w TVP2 pierwszy odcinek nowego sezonu jest płatny czy za darmo? Sprawdź co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1735 nowego sezonu - premiera w TVP2 w poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Premiera 1735 odcinka "M jak miłość" , który rozpocznie nowy 24 sezon serialu została ogłoszona i potwierdzona już miesiąc temu! Ale przez długi czas nie było wiadomo czy widzowie będą mogli obejrzeć przedpremierowo 1735 odcinek "M jak miłość" w serwisie vod.tvp.pl, do którego zawsze jest przekierowane z oficjalnej strony serialu z sekcji "odcinki"! W minionym sezonie i w latach ubiegłych tydzień przed emisją w TVP2 kolejny odcinek "M jak miłość" był dostępny na vod.tvp.pl. Ale po przerwie wakacyjnej istniało ryzyko, że najpierw 1735 odcinek pojawi się w telewizji, a dopiero później w internecie za damo.

Gdzie oglądać 1735 odcinek "M jak miłość" online przed premierą w TVP?

Jednak TVP nie chce trzymać fanów w napięciu i już od 22 sierpnia, czyli tydzień przed premierą telewizyjną udostępniła dwa premierowe odcinki, numer 1735 i 1736, na stronie vod.tvp.pl w zakładce "seriale - prapremiery", dokładnie TUTAJ >>>. Widzowie muszą być jednak świadomi tego, że odcinek 1735 "M jak miłość" online na vod.tvp.pl nie jest za darmo, można go obejrzeć płatnie, po zalogowaniu na swoje konto użytkownika.

Co się wydarzy w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Romans Adama Wernera (Jacek Kopczyńsk) z Sylwią (Hanna Turnau) wyjdzie na jaw, bo kochanków przyłapią w kancelarii Piotrek (Marcin Mroczek) i Kamil (Marcin Mroczek). Tymczasem Julia (Marta Chodorowska) nadal zastawia pułapkę na Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i znów okłamie Sylwię. Opowie przyjaciółce o rzekomym starciu z byłym ukochanym w sądzie i pokaże ałszywy e-mail, który sama do siebie wysłała. Później Malickau kradnie należący do Andrzeja szalik i zacznie planować swoje "zniknięcie" połączone ze "śmiercią". W tym celu skontaktuje się z Beatą Ricci, by wynająć jej dom we Włoszech w Toskanii.

Sąsiadka rodziców Nadii (Mira Fareniuk) z Kijowa, Milena, przyniesie Budzyńskim wiadomość o śmierci Dimy (Michaił Pszeniczny), ojca Nadii – zastrzelonego podczas próby ucieczki z obozu jenieckiego. Magda (Anna Mucha) Andrzej będą załamani, nieświadomi, że informacja jest fałszywa. Dima przeżyje, ale ciężko ranny nadal będzie przeżywał w niewoli.

Paweł (Rafał Mroczek) pójdzie do sądu na ogłoszenie wyroku w sprawie młodego Sowińskiego, który napadł na Basię (Gabriela Raczyńska) i próbował ją zgwałcić. Filip (Kacper Zalewski), dzięki prawnikowi i wpływowemu ojcu, biznesmenowi Sowińskiemu (Konrad Jałowiec), zostanie uznany za winnego, ale i tak wyjdzie na wolność. Zduński będzie wściekły, chociaż Piotrek i Franka (Dominika Kachlik) zrobią wszystko, by go uspokoić. Basia będzie w szoku, gdy tuż po zakończeniu rozprawy Sowińskiego ktoś podrzuci pod jej drzwi kwiaty i liścik z przeprosinami. To prezent od zwyrodnialca, który ją zaatakował.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze