M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Franka nigdy już nie zobaczy syna Adasia! Jeden telefon od Lewickiej zmieni życie Zduńskich na zawsze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-28 9:45

Franka (Dominika Kachlik) w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu stanie przed trudnym wyborem - zostać w Warszawie i zobaczyć swojego biologicznego syna Adama (Liam Culbreth), który przyjedzie do Polski z Lewickimi, czy wyjechać z córką Pawła (Rafał Mroczek) na święta w góry! Jak nigdy wcześniej w 1735 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) będzie potrzebowała Franki, a Zduńska mocniej niż kiedykolwiek uświadomi sobie, że to pasierbica jest jej prawdziwym dzieckiem. Poświęci dla Basi spotkanie z 10-letnim Adasiem i już nigdy go nie zobaczy! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1735 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1735 nowego sezonu - poniedziałek, 28.08.2023

Syn Franki w nowym sezonie "M jak miłość" kolejny raz przyjedzie do Polski z adopcyjnymi rodzicami, Martą (Natalia Sikora) i Karolem (Konrad Marszałek) Lewickimi! Minęło już kilka miesięcy od ostatniego spotkania żony Pawła z Adasiem, od chwili gdy po raz pierwszy zobaczyła 10-letniego chłopca, którego urodziła zaraz po maturze, podczas pobytu w Nowym Jorku i oddała Lewickim. Taka była umowa Franki z małżeństwem z Bukowiny Tatrzańskiej, które poznała w USA.

Już jakiś czas temu w "M jak miłość" okazało się, że Franka jako 19-latka zaszła w ciążę, ale to nie była żadna wpadka. Została surogatką i po porodzie musiała oddać swoje dziecko Lewickim. Nawet nie mogła zobaczyć Adasia, choćby przez chwilę go przytulić. Nowi rodzice syna Franki wiele lat temu zaciągnęli ją do kościoła i wymusili złożenie przysięgi, że chłopiec nigdy nie dowie się kto jest jego matką! Kiedy

Kiedy latem 2022 roku w "M jak miłość" Lewiccy przywieźli syna Franki do Polski, żeby poznał ich rodzinne strony, Zduńska nie mogła nie skorzystać z okazji, żeby go poznać. Oczywiście nie powiedziała Adasiowi, że to ona go urodziła. Przed powrotem Marty i Adama do USA, Franka obiecała, że nie będzie się więcej mieszała do ich życia, podziękowała Lewickiej, że jest dla Adasia taką wspaniałą mamą. Ale na tym ich kontakt się nie urwał.

Jeszcze kilka razy w "M jak miłość" Lewicka dzwoniła do Franki, żeby zapewnić ją, że z Adasiem wszystko w porządku. Po tym jak żona Pawła została ranna w strzelaninie, dowiedziała się, że choruje na endometriozę i przeszła operację, która była dla niej ostatnią szansą na zajście w ciążę, Marta zapewniła ją, że jeszcze kiedyś przyjadą z synem do Polski.

Franka w 1735 odcinku "M jak miłość" dostanie telefon od Marty Lewickiej w sprawie syna Adama!

Ten moment nadejdzie w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach, który będzie początkiem kolejnego sezonu. Franka odbierze telefon od Lewickiej z informacją, że całą rodzina przyleci do Polski na zbliżające się święta wielkanocne. Marta zaproponuje też Zduńskiej obiecane spotkanie z Adasiem, któremu powiedziała, że Franka jest jej kuzynką z Bukowiny. Przed Franką trudna decyzja - czy w tym czasie wyjechać z Basią w góry w rodzinne strony, tak jak jej obiecała, żeby córka Pawła pozbierała się po traumie z brutalnym napadem i próbą gwałtu, czy też zobaczyć się z Adamem i Lewickimi.

Od tak dawna Franka pragnęła znów spojrzeć na syna, ale na początku nowego sezonu "M jak miłość" uzna, że Basia jest dla niej ważniejsza. Dotrzyma słowa danego córce Pawła i uświadomi sobie, że to ona jest jej prawdziwym dzieckiem. A nie Adam, którego urodziła i oddała obcym ludziom! Tym samym Franka zrozumie, że naprawdę jest matką Basi, a nie Adama i to na córce Pawła powinna się teraz skupić. 

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze

Materiał sponsorowany