M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Przybrana matka syna Franki nie pozwoli, żeby Adam dowiedział się kim dla niego jest Zduńska - ZDJĘCIA

2022-10-11 21:41

W 1678 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) zobaczy wreszcie swojego syna Adama (Liam Culbreth), którego urodziła jako surogatka Marty (Natalia Sikora) i Karola (Konrad Marszałek) Lewickich i oddała zaraz po porodzie! Nowi rodzice syna Franki przyjadą razem z Adamem z Nowego Jorku do Bukowiny, ale w 1678 odcinku "M jak miłość" zjawią się też w Warszawie na koncercie góralskiej kapeli stryja Franki. Żona Pawła (Rafał Mroczek) wykorzysta jedyną okazję do spotkania syna. Pozna Adama przypadkiem, ale nowa matka syna Frank szybko zabierze jej chłopca. Czy 10-latek dowie się, że to Franka jest jego mamą? Lewiccy na to nie pozwolą! Zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł w 1678 odcinku "M jak miłość" nie będą już mieli przed sobą żadnych tajemnic. Zduński pogodzi się z tym, że jego żona przed laty została surogatką i oddała nowo narodzone dziecko małżeństwu emigrantów z Bukowiny, które poznała w Nowym Jorku. Wówczas 19-letnia Franka znalazła się niemal na dnie. Marta i Karol Lewiccy pomogli jej, dali dom i pieniądze, ale w zamian oczekiwali, że góralka urodzi im dziecko. Zawarli umowę, zgodnie z którą Franka po porodzie miała im przekazać dziecko, nie mogła nawet zobaczyć synka i od razu musiała zniknąć z ich życia.

Franka w 1678 odcinku "M jak miłość" nie wyrzuci syna z serca!

Dramatyczne wspomnienia w 1678 odcinku "M jak miłość" nie dadzą France spokoju. Zwierzy się Pawłowi, że nigdy nie była tak zagubiona i po ostatnich wydarzeniach związanych z chorobą Adama, pragnie tylko zobaczyć syna, przekonać się jak wygląda 10-latek, czy jest do niej podobny. - Ja to po prostu wypierałam. Ale teraz, kiedy się do mnie odezwali tak nagle, po tylu latach... to wszystko uderzyło we mnie ze zdwojoną siłą. Tam gdzieś żyje mój syn, z którym nie mam żadnego kontaktu. A teraz Lewiccy tu przyjeżdżają - powie drżącym głosem mężowi.

Paweł w 1678 odcinku "M jak miłość" przypomni France umowę z Lewickimi

Paweł w 1678 odcinku "M jak miłość" przypomni France, że umowa z Lewickimi nadal ją obowiązuje, że przecież przysięgała w kościele, że nigdy nie będzie się kontaktowała z synem. - Załóżmy, że faktycznie przyjadą i twój syn będzie z nimi. Co byś chciała zrobić? - spyta ukochaną. - Wiem, jak się z nimi umawiałam, ale chciałabym tylko go zobaczyć... - doda Franka.

Franka pierwszy raz zobaczy syna w 1678 odcinku "M jak miłość"

Do spotkania Franki z synem i Lewickimi w 1678 odcinku "M jak miłość" dojdzie podczas koncertu góralskiego zespołu stryja Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk) w jednej z restauracji w Warszawie. Najpierw Zduńska zobaczy Adama z rodzicami, a później stanie z 10-latkiem twarzą w twarz w łazience. Wzruszona widokiem swojego dziecka, którego po urodzeniu nawet nie mogła przytulić, teraz z trudem zapanuje nad emocjami. Ale Marta Lewicka przerwie ich rozmowę.

Matka syna Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" odsunie od niej Adama!

Przybrana matka syna Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" zabierze Adama z dala od biologicznej mamy. A jej mąż Karol od razu zacznie robić Zduńskiej wymówki, że zbliżyła się do ich dziecka. - Co ty robisz? Przecież mieliśmy umowę, zgodziłaś się trzymać z daleka. Adam niczego się nie domyśla. Dlaczego chcesz zniszczyć nasze życie? - zarzuci France wzburzony Lewicki. - Nie cofniesz czasu! Nic się już nie da zrobić! Nie nachodź nas nigdy więcej - zażąda ojciec syna Franki, który jednocześnie przypomni, że Adam nie jest jej dzieckiem, nie ma do niego żadnych praw.

Paweł, który w 1678 odcinku "M jak miłość" usłyszy jak Karol Lewicki przywołuje Frankę do porządku, stanie po stronie żony. Obieca ukochanej, że cokolwiek by się nie działo, on zawsze przy niej będzie.

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze