M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Dramat Magdy i Andrzeja w obliczu śmierci. Powiedzą Nadii, że straciła rodziców? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-28 20:10

W 1735 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zdecydują, że Nadia (Mira Fareniuk) dowie się, że jej rodzice nie żyją i została sierotą. Zanim do Budzyńskich dotrze fałszywa wiadomość o śmierci ojca Nadii, który ponoć zginie podczas próby ucieczki z obozu, przed małżonkami trudna rozmowa z 7-letnią dziewczynką z Ukrainy. Poruszona Magda w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nie zdoła dłużej ukrywać przed Nadią prawdy. Zmusi Andrzeja, żeby powiedzieli przybranej córce co wiedzą o jej rodzicach. Jak to zrobią? Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA z tych scen z 1735 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Straszne chwile czekają Magdę i Andrzeja w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu, gdy zorientują się, że Nadia szykuje się do powrotu na Ukrainę. 7-letnia dziewczynka, którą Budzyńscy pokochali jak córkę, dzięki której pogodzili się i wrócili do siebie, uzna, że musi sama odnaleźć rodziców. Od wielu miesięcy Nadia nie będzie wiedziała co się dzieje z jej mamą Oleną i tatą Dimą, a przybrani rodzice nie odważą się jej powiedzieć nawet części prawdy.

Nadia w 1735 odcinku "M jak miłość" będzie chciała odnaleźć rodziców

To już pewne, że matka Nadii zginęła na Ukrainie, bo jej zwłoki znaleziono w zbiorowej mogile, ale w 1735 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie wiadomo co się stało z jej ojcem. Do czasu... - Jak skończy się wojna i mama i tata nie przyjadą, to pojedziemy ich szukać, prawda? A jak już ich znajdziemy, to będziemy mogli razem zamieszkać jak jedna rodzina! - Nadia będzie wierzyła w to, że odzyska ukochaną rodzinę.

Czy Budzyńscy w 1735 odcinku "M jak miłość" powiedzą Nadii co się stało z jej rodzicami?

Nic dziwnego, że Magda w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała serca dłużej wmawiać jej, że wszystko będzie jak dawniej. Roztrzęsiona tym, co usłyszy od Nadii uzna, że nadszedł już moment wyjawienia 7-latce prawdy. - Nie możemy dłużej czekać! Musimy jej powiedzieć! Tylko musimy znaleźć jakiegoś dobrego psychologa, żeby nam pomógł, żeby przeprowadził nas przez ten cały proces, przygotował nas... Nie wiem jak przekazać dziecku taką informację! Przecież ona cały czas czeka na spotkanie z rodzicami. Jak się kiedyś dowie dowie prawdy... - powie podniesionym głosem do Andrzeja, który jednak będzie miał inne zdanie.

- Zanim cokolwiek jej powiemy, to musimy mieć pewność!

- A nie mamy?

Magda w 1735 odcinku "M jak miłość" oskarży ojca Nadii, że żyje, ale unika kontaktu z córką

- A mamy? - Andrzej w 1735 odcinku "M jak miłość" spróbuje przekonać żonę, że skoro nie ma potwierdzenia, że ojciec Nadii także zginął, to muszą czekać. Ale Magda dojdzie do wniosku, że Dima (Michaił Pszeniczny) celowo się nie odzywa, pozostaje w ukryciu. - Jeżeli żyje, to dlaczego nie kontaktuje się ze swoją córką?! Co to jest za ojciec, który nie może się skontaktować z dzieckiem?!

- Ale jak? Jeśli jest w obozie, jeśli faktycznie jest w obozie, to jak miałby to zrobić?

- Nie wiem...

- Kochanie, jestem cały czas w kontakcie z Vladem. Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje, to się z nami skontaktuje od razu. Ja wiem, że to jest trudne, ale musimy czekać i liczyć na cud...

- Nie wierzę w cuda! Wierzę w to, że można uchronić dziecko przed traumą, rozumiesz?! Chociaż w tym wypadku to jest niemożliwe! - Magda w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała czekać aż Vlad Kowalenko (Wiaczeslaw Boguszewski), przyjaciel Dimy z wojska, znów się do nich odezwie.

Magda i Andrzej w 1735 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się, że ojciec Nadii zginął

Strasznym zrządzeniem losu tego dnia w 1735 odcinku "M jak miłość" Budzyńskich odwiedzi Milena (Katarzyna Fareniuk), sąsiadka rodziców Nadii z Kijowa, żeby przekazać im, że ojciec dziewczynki nie żyje, że zginął podczas ucieczki z obozu, co na własne oczy widział jego kolega. Teraz Magda i Andrzej nie będą mieli wyjścia, powiedzą Nadii, że została sierotą.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze

Materiał sponsorowany