M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ojciec Nadii zamieszka w siedlisku Magdy! Dima przeżyje i przyjedzie po córkę do Grabiny - ZDJĘCIA

2023-08-24 9:24

Na planie "M jak miłość" ruszyły właśnie zdjęcia do kolejnych odcinków po przerwie wakacyjnej, która trwała cały miesiąc! Teraz nagrywane są sceny do "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero na początku przyszłego roku. Zanosi się na ogromny wstrząs i zmiany w życiu Magdy (Anna Mucha), Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Nadii (Mira Fareniuk), którą Budzyńscy będą chcieli adoptować. Z relacji zza kulis "M jak miłość" wynika, że ojciec Nadii, ciężko ranny na wojnie Dima (Michaił Pszeniczny), odzyska wolność i przyjedzie do Polski po córkę. Mało tego, ojciec 7-letniej Ukrainki zamieszka w siedlisku Magdy w Grabinie. Razem z Budzyńską i Nadią. Zobacz już teraz ZDJĘCIA.

Kiedy ojciec Nadii w nowym sezonie "M jak miłość" przyjedzie z Ukrainy do Grabiny po córkę i odbierze ją Magdzie i Andrzejowi?

Śmierć ojca Nadii wstrząśnie Budzyńskimi w 1735 odcinku "M jak miłość", który rozpocznie nowy sezon! Jednak ani Magda, ani Andrzej nie będą mieli pojęcia, że Dima jednak żyje, że wcale nie zginął podczas próby ucieczki z obozu jenieckiego, że ciężko ranny wciąż przebywa w niewoli i przy życiu trzyma go tylko myśl, że musi odnaleźć Nadię. Minie kilka dni nim Budzyńscy zdecydują się powiedzieć Nadii prawdę o zmarłych rodzicach, o tym, że jej matka Olena i ojciec Dima nie żyją, że nigdy już ich nie zobaczy.

Ojciec Nadii w 1737 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala polowego w Ukrainie

Kiedy jednak nastąpi ten trudny moment w 1737 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej zaczną przygotowania do adopcji Nadii. Zapewnią 7-letnią dziewczynkę z Ukrainy, że zrobią wszystko, by miała u nich bezpieczny dom, że będą ją kochali jak własne dziecko. Załatwią ostatnie niezbędne dokumenty przed adopcją, przed tym jak sąd powierzy im Nadię na stałe, nieświadomi tego, że Dima walczy o życie. Ciężko ranny i nieprzytomny ojciec Nadii w 1737 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala polowego w Ukrainie. Dopiero po wielu miesiącach odzyska wolność i wróci do zdrowia.

Przez długi czas w "M jak miłość" jesienią 2023 nie będzie wiadomo co się stało z ojcem Nadii, jego ciało nie zostanie odnalezione. Budzyńscy nie dostaną jednak żadnego sygnału wskazującego, że mogło dojść do fatalnej pomyłki, że wiadomość o śmierci Dimy była przedwczesna.

Ale za kulisami nowego sezonu "M jak miłość", odcinków, które będą emitowane najpewniej dopiero na początku 2024 roku już kręcone są sceny z Nadią, jej ojcem i Magdą w siedlisku w Grabinie. Podzieliła się nimi na swoim profilu na Instagramie Mira Fareniuk. Widać na nic wyraźnie jak 7-letnia dziewczyna z Ukrainy ucieszy się z powrotu ojca, z tego, że będzie miała tatę blisko siebie.

Ojciec Nadii w "M jak miłość" nie dopuści do adopcji córki przez Budzyńskich?

Co z adopcją Nadii przez Budzyńskich w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Czy Magda i Andrzej stracą przybraną córkę, którą pokochali jak własne dziecko, dzięki której pogodzili się i znów stali się rodziną? Tego na razie nie wiadomo. Ale niewykluczone, że Nadia z ojcem zostaną w siedlisku w Grabinie na dłużej, żeby Budzyńscy mogli przygotować się do rozstania, do oddania Dimie ukochanej córeczki.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze