M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1734: Marcin mimo kryzysu zwróci się do Izy! Tylko jej powie jak źle jest z dziećmi - ZDJĘCIA

2023-05-18 22:35

W 1734 odcinku "M jak miłość" mimo kryzysu w związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), Chodakowski i tak zwróci się z prośbą do żony. Detektyw zauważy spory problem w zachowaniu Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Od razu postanowi zwrócić się do żony, chociaż ta nie raz udowodniła, że potrafi zgonić obowiązki rodzinne na najdalszy plan. W 1734 odcinku „M jak miłość” przejęty Chodakowski powie żonie jak źle jest z dziećmi. Skieruje do niej ważną prośbę.

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin cały czas sprawdza się jako idealny ojciec dla Mai i Szymka. Musi, bo Iza odwróciła się od rodziny i od dłuższego czasu wybiera towarzystwo Radka (Philippe Tłokiński). Mimo iż próbuje zerwać kontakt z dziennikarzem, jakoś średnio jej to wychodzi, bo młody Radek cały czas się wokół niej kręci i nie chce odpuścić. To on namieszał w głowie Chodakowskiej, a w 1734 odcinku „M jak miłość” nic sobie nie zrobi z jej próśb na temat tego, by nie kontaktowali się przynajmniej do wakacji. Mężczyzna okaże się nieugięty, a Iza nadal nie pozostanie odporna na jego manipulacje. 

Chodakowska oddaliła się od rodziny i dzieci, ale Marcin w 1734 odcinku „M jak miłość” i tak postanowi zadzwonić do żony o pomoc. To on wziął na siebie odpowiedzialność za opiekę nad Mają i Szymkiem, bo Iza zaplanowała opiekować się pociechami tylko w weekendy. Pojawi się jednak pewien problem, a detektyw dostrzeże coraz dziwniejsze zachowanie dzieciaków. 

- Dzieciaki jakoś dziwnie się zachowują, w ogóle nie chcą ze mną rozmawiać - przyzna Marcin w rozmowie telefonicznej z żoną.

- Marcin, a może trzeba je zabrać do tej pani psycholog, którą polecała Monika? - zaproponuje Chodakowska. 

- To porozmawiaj z nimi i może po weekendzie spędzonym z tobą się otworzą  - przyzna Chodakowski, ale jeszcze jedna kwestia nie da mu spokoju. Detektyw zmartwi się, że Maja i Szymek mogliby poznać Radka i zakolegować się z nowym „przyjacielem” mamy. Postanowi się upewnić, czy Iza nie wywinie mu numeru.

- Iza, ja mam nadzieję, że one spędzą tylko z tobą czas… - przyzna Marcina w 1734 odcinku „M jak miłość”.

- No tak… Przecież ci obiecałam - wyjaśni dziennikarka. 

Jak się okaże, Szymek i Maja faktycznie będą w dość dziwnym humorze, ale to nie wyniknie tylko i wyłącznie z problemów rodziców. Okaże się, że cwany synek Chodakowskich przechowuje tajemnicze pudełko, którego zacznie strzec jak oczka w głowie. Iza przerazi się, kiedy odkryje jego zawartość! 

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Najnowsze

Materiał sponsorowany