M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Szymek zobaczy jak Maja płacze przez rozwód Izy i Marcina. Nie pocieszy siostry - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-08 9:09

W 1729 odcinku "M jak miłość" płacz Majki (Laura Jankowska) w środku nocy obudzi Szymka (Staś Szczypiński)! 7-letni syn Marcina (Mikołaj Roznerski) podejdzie do łóżka młodszej siostry i zobaczy łzy w jej oczach. A kiedy zapyta dlaczego Maja płacze, dziewczynka odpowie, że boi się, że rodzice się rozwiodą. Po tych słowach Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" krzyknie, że to tylko głupie wymysły koleżanki Mai. Hałasy w pokoju dzieci zbudzą też Marcina, który będzie musiał uspokoić syna i córkę. Czy powie im prawdę o rozwodzie z Izą (Adriana Kalska)? Zobacz poruszającą scenę WIDEO z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dla Marcina w 1729 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, jak bardzo rozpad jego małżeństwa z Izą odbija się na dzieciach. Mimo, że Szymek i Maja jeszcze nie będą do końca świadomi co czeka ich rodzinę po odejściu Izy do kochanka Radka (Philippe Tłokiński), to doskonale będą wiedzieli, że rodzice się kłócą, że w ich rodzinie nie jest tak jak dawniej. Nic dziwnego, że nie tylko Szymek, ale i Maja będą przerażeni tym co się dzieje. Strach dzieci wpłynie na ich zachowanie i zrodzi kolejne problemy, które już w 1729 odcinku "M jak miłość" spadną na Marcina dość niespodziewanie.

W środku nocy Szymka w 1729 odcinku "M jak miłość" obudzi płacz Mai. Zaniepokojony 7-latek podejdzie do siostry, by zobaczyć co się stało. - Maja, co ty płaczesz? - zapyta, a 5-latka po cichu, w największej tajemnicy, powie bratu, że bardzo boi się rozwodu rodziców. - Nie rozwiodą się, ale wymyśliłaś! - krzyknie Szymek, który nie będzie dopuszczał myśli, że Iza już do nich nie wróci, że zostaną sami z Marcinem. - To nie ja wymyśliłam, Aśka tak powiedziała... - wyjaśni zapłakana Majka. - Nie słuchaj Aśki, ona jest głupia! 

W tym momencie do pokoju dzieci w 1729 odcinku "M jak miłość" wejdzie Marcin, który od razu zorientuje się, że dzieci nie śpią, bo przeżywają jego rozstanie z Izą, rozłąkę z matką, która zamiast zostać z nimi, wybrała kochanka! - Skarbie, dlaczego ty nie śpisz, co się dzieje? - zapyta zaniepokojony Chodakowski najpierw Szymka, bo Maja z oczami pełnymi łez schowa się przed tatą pod kołdrą.  - Maja wstała i coś jej się głupiego przyśniło...

Marcin przytuli Szymka, a potem w 1729 odcinku "M jak miłość" zwróci się do Majki czułymi słowami, by ją uspokoić. - Połóż się i spróbuj zasnąć, bo będziesz nieprzytomny rano. Córuś, to tylko zły sen, wiesz? A jutro rano wstaniesz i się uśmiechniesz. Wszystko będzie dobrze. Kocham cię bardzo... - zapewni córeczkę, nieświadomy tego, że o poranku nic nie będzie dobrze. Bo kiedy Iza przyjedzie do domu zażąda od niego rozwodu. Nawet ze względu na dzieci nie zgodzi się na terapię. 

M jak miłość. Szymek zobaczy jak Maja płacze przez rozwód Izy i Marcina. Pocieszy młodszą siostrę - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze