M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Porażający dramat Kisielowej! Wypnie się na nią cała Grabina - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-04-11 14:44

W 1728 odcinku "M jak miłość" przygotowania do przedstawienia z okazji 400-lecia regionu staną w miejscu, gdy cała Grabina wypnie się na Kisielową (Małgorzata Różniatowska)! Wszyscy będą mieli już serdecznie dość wymysłów pani sołtys, która nie dość, że wciąż będzie wtrącać się do scenariusza Barbary (Teresa Lipowska) i Modrego (Stefan Friedmann), to jeszcze wejdzie w ostry konflikt z aktorami! W 1728 odcinku "M jak miłość" seniorzy, a wraz z nimi obsada spektaklu odwróci się od Zosi, która zostanie na lodzie! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" w Grabinie zaczną się ohocze przygotowania do wystawienia specjalnego przedstawienia z okazji 400-lecia regionu. Kisielowa i Robert Żak (Krzysztof Tyniec) zajmą się selekcją aktorów, z kolei Barbara i Józek będą pracować nad scenariuszem, do którego non stop swoje uwagi będzie zgłaszała pani sołtys. Zosia tak mocno zajdzie Modremu za skórę, że senior w końcu wybuchnie i będzie gotowy zrezygnować ze spektaklu, ale ostatecznie to Kisielowa się obrazi, bo Mostowiakowa wstawi się za przyjacielem. Na szczęście w 1728 odcinku "M jak miłość" wszystko ruszy, a Zosia zacznie dobierać ostatnich aktorów, w tym oczywiście Marysię (Małgorzata Pieńkowska) w roli głównej nawet wbrew jej woli!

- Obsadzę cię w jednej z głównych ról - zwróci się do Marysi.

- Nie no, raczej nie... Ja się do tego nie nadaję - oznajmi Rogowska, ale Kisielowa pozostanie niewzruszona na sprzeciwy.

W 1728 odcinku "M jak miłość" Zosia zaangażuje do pracy w spektaklu również Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), który popisze się przed Jagodą (Katarzyna Kołeczek) pięknym głosem; Staszka (Sławomir Holland) w podobnej roli i Patrycję (Alżbeta Lenska), aby nadać przedstawieniu nieco uroku. Oczywiście, Kisielowa nic sobie nie zrobi ze sprzeciwów, gdyż nawet nie da potencjalnym aktorom dojść do słowa!

- A jak tam głos? Mi - zwróci się do Staszka, a po chwili znajdzie się już u Patrycji - Wystąpisz w naszym programie!

Niestety, w 1728 odcinku "M jak miłość" nie wszystko przebiegnie po myśli Kisielowej, gdyż na jej pokładzie wybuchnie poważny bunt! Zosia ponownie przyczepi się do poprawek Barbary i Józka, czym już ostatecznie przeleje czarę goryczy! Między seniorami dojdzie do ostrego konfliktu, w efekcie którego Mostowiakowa i Modry wypiszą się z przedstawienia, a to będzie dopiero początek końca...

- Szybko, zanim przyjdzie ta nasz dyktatorka - zarządzi Józek.

- No chodź, idziemy - zgodzi się Barbara.

W ślad za Barbarą i Modrym w 1728 odcinku "M jak miłość" pójdą inni! Mieszkańcy Grabiny będzie mieli już serdecznie dość dyktatury pani sołtys i również postanowią wypisać się ze wspólnego projektu. Z udziału w przedstawieniu zrezygnują również Staszek i Tadeusz, za Patrycją stanowczo wstawi się Łukasz (Jakub Józefowicz), przez co Zosia znajdzie się na lodzie, gdyż twórcy scenariusza i połowa aktorów odejdzie, a przedstawienie stanie pod dużym znakiem zapytania!

- Ja się będę zbierał, bo... - Tadeusz znajdzie sobie wymówkę.

- Patrycja nie weźmie udziału w spektaklu. Żadnego ale, nie i koniec! - Łukasz postawi sprawę jasno.

- Wszystko się sprzysięgło przeciwko, gdzie leży wina? No można się domyślać. Zobaczymy, co z tego wyniknie... - podsumowuje Małgorzata Różniatowska w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze