M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Ewa Kalinowska znajdzie syna u Rogowskich! To nie przypadek, że Wojtek zakochał się w Basi - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-16 21:14

W 1728 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) wreszcie doczeka się na przyjazd syna Wojtka (Aleksander Szeląg) do Grabiny! Relacje Ewy z 14-latkiem wciąż będą bardzo chłodne, bo Wojtek po rozwodzie Kalinowskiej z mężem Ryszardem zamieszkał z ojcem, nie chciał widywać się ze zgorzkniał matką, która zawsze karierę stawiała ponad rodzinę. Decyzja Wojtka o przyjeździe w 1728 odcinku "M jak miłość" będzie dla Ewy zaskoczeniem. Kalinowska znajdzie syna u Rogowskich, w domu Mostowiaków i dopiero teraz zorientuje się, że Wojtek jest zakochany w Basi (Karina Woźniak), córce Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska). To nie będzie przypadek! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1728 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Ewy Kalinowskiej, 14-letni Wojtek niedawno w "M jak miłość" okazał się nowym chłopakiem Basi, który rozkochał w sobie córkę Rogowskich podczas szkolnej wycieczki. Ale ani Ewa, ani Marysia z Arturem oraz Basia aż do 1728 odcinka "M jak miłość" nie będą mieli pojęcia, że Wojtek odwiedza Grabinę nie tylko ze względu na miłość do dziewczyny. Kolejny ukochany Basi już raz bez zapowiedzi przyjechał do jej domu, bo nie mógł zapomnieć o tym, co ich połączyło podczas wakacyjnego obozu. Minionego lata serce Basi, która po wyjeździe ukochanego Dawida (Iwo Wiciński) do USA długo za nim płakała, zabiło mocniej właśnie do Wojtka. Podczas ostatniej wizyty Wojtka w Grabinie, chłopak ani słowem nie wspomniał Basi, że tutaj mieszka także jego matka, z którą nie chce się kontaktować.

Wszystko wyjaśni  1728 odcinku "M jak miłość" kiedy Ewa Kalinowska wyjdzie wcześniej z przychodni, informując Marysię, że wreszcie ma do niej przyjechać syn Wojtek, z którym nie widziała się od wielu miesięcy. Oczywiście Rogowska nie skojarzy imienia "Wojtek" z chłopakiem, w którym teraz zakochała się Basia. Jak grom z jasnego nieba spadnie na Marysię, Artura i Basię, że Wojtek z Warszawy jest synem Ewy Kalinowskiej, która niespodziewanie przyjedzie do nich po 14-latka.

Wspólniczka Rogowskich z przychodni także w 1728 odcinku "M jak miłość" przeżyje szok na widok Wojtka w domu Mostowiaków. Właśnie w domu Artura i Marysi znajdzie syna, dla którego odwiedziny u wyrodnej matki w Grabinie będą pretekstem, by zobaczyć się z Basią. Ewa nie będzie miała pojęcia, że jej syn, który traktuje ją jak najgorszego wroga, spotyka się z Basią, którą poznał ponad pół roku temu.

Wiele wskazuje na to, że Ewa Kalinowska spróbuje wykorzystać miłość Wojtka do Basi, by zbliżyć się do Artura, który ją odtrącił. Znając wyrachowaną Kalinowską i jej zagrywki, nie odpuści tak szybko. Od początku Ewa chce rozbić małżeństwo Rogowskich, więc od 1728 odcinka "M jak miłość" sytuacja młodych zakochanych, Basi i Wojtka, znacznie się skomplikuje.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze