M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: To Wojtek zastąpi Basi Dawida! Duże zmiany w życiu Rogowskiej - ZDJĘCIA

2023-01-30 19:55

W 1704 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) zastąpi Dawida (Iwo Wiciński) Wojtkiem (Aleksander Szeląg). 13-letniaRogowska szybko ulokuje swoje uczucia w koledze, którego poznała na letnim obozie. Chłopiec zaskoczy Rogowską i osobiście pojawi się w Grabinie. Wspólnie spędzony czas, da Basi do myślenia. Poczuje, że coraz bardziej zbliża się do kolegi, a Jaszewski jest przecież tak daleko... Przez inne strefy czasowe, trudno im umówić się na rozmowę i brakuje im swojego towarzystwa. Basia w 1704 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem odkryje, że podoba jej się Wojtek.

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1704 odcinku "M jak miłość" Basia spotka się z Wojtkiem, kolegą, którego poznała na obozie i który stawi się w Grabinie. Rogowska zacznie mieć poważne dylematy miłosne, bo z jednej strony tęskni za Dawidem, z drugiej dzieli ich ogromna odległość i nie ma mowy o szybkim spotkaniu. Wojtek zaprosi Basię na spacer po lesie, a kiedy spróbuje złapać dziewczynę za rękę, dziewczyna uniknie kontaktu. Mocno się zestresuje, bo umówi się na rozmowę telefoniczną z Dawidem, a niespodzianka Wojtka pokrzyżuje jej plany. W 1704 odcinku "M jak miłość" to Barbara (Teresa Lipowska) uratuje sytuację, bo zajmie chłopaka pracą w ogrodzie, by Basia zyskała parę chwil na rozmowę z ukochanym. 

Wojtek pocałuje Basię w 1704 odcinku "M jak miłość"

- Basiu, muszę ci powiedzieć, że dzisiaj było super. Miałem z tobą naprawdę fajny czas - przyzna Wojtek w 1704 odcinku "M jak miłość", a kiedy zauważy nadjeżdżający autobus, pocałuje Basię na pożegnanie. Rogowska przyjdzie do domu skołowana. Zacznie opowiadać babci o swoich uczuciach. 

- Babciu, ja bardzo kocham Dawida, ale Wojtek... Jest w nim coś takiego szczególnego. Jest taki skupiony, spokojny... - zacznie rozmyślać na głos Basia. - Jak dzisiaj mnie pocałował to aż przeszły mnie ciarki... - przyzna szczerze. - Czy to znaczy, że kocham ich obu? Czy powinnam powiedzieć o tym Dawidowi? Czy nie? Dlaczego to wszystko musi być takie trudne?! - zapyta się bezsilna nastolatka. 

- A może ja pomogę? Tylko oczywiście muszę wiedzieć, o co chodzi - wtrąci się Marysia (Małgorzata Pieńkowska), ale Basia nie będzie chciała wchodzić w szczegóły. Na pozbycie się trosk, Rogowska zaproponuje babski wieczór. Basia poczuje się spokojniejsza, ale przez całe zamieszanie z Wojtkiem i Dawidem, zapomni powiedzieć matce o wizycie Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth) i Marysia wyjdzie na niepoważną. 

M jak miłość odcinek 1704 ZWIASTUN. Artur na randce z Ewą. Jagoda odnajdzie ojca?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze