M jak miłość, odcinek 1727: Igraszki Magdy i Andrzeja w łóżku. Nie oderwą się od siebie - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1727: Igraszki Magdy i Andrzeja w łóżku. Nie oderwą się od siebie - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Igraszki Magdy i Andrzeja w łóżku. Nie oderwą się od siebie - ZDJĘCIA

2023-04-20 13:48

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zaszaleją w 1727 odcinku "M jak miłość". Spędzą mnóstwo czasu w intymnej atmosferze w łóżku, gdzie nadrobią stracony czas. Budzyńska dopiero niedawno zbliżyła się do męża, bo wcześniej nie umiała przełamać się po zdradzie prawnika z Julią Malicką (Marta Chodorowska). W 1727 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy będą jednak zachowywać się jak para świeżo zakochanych. Igraszki w łóżku poprawią im humor, ale dobra passa może nie potrwać zbyt długo.

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1727 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej nie będą mogli się od siebie oderwać! Zakochani Budzyńscy przejdą przez kryzys i będzie jak dawniej, a może nawet lepiej! Gorąca atmosfera rozkręci się między nimi na dobre po tym, jak spędzili upojne chwile w siedlisku pod prysznicem. Seks Budzyńskich okaże się przełomowy, bo już e 1727 odcinku "M jak miłość" spędzą intymne chwile w łóżku w mieszkaniu w Warszawie, tylko we dwoje. 

- Śniadanie do łóżka? - zapyta się zdziwiona Magda na widok tacy pełnej jedzenia i torebeczki z prezentem. - Ja coś przegapiłam? Jaki dziś dzień?- dopyta się kobieta. Kiedy rozpakuje opakowanie, okaże się, że w środku znajdzie wyjątkowy prezent z okazji rocznicy! Szybko wyjdzie na jaw, że to Andrzej lekko pomylił terminy, ale Magdę rozbawi cała sytuacja i ucieszy się z niespodzianki. 

Dawno w "M jak miłość" nie było takiego widoku u Budzyńskich. Małżeństwo cały poranek spędzi w łóżku na wygłupach i śmiechach. Nie będzie dało się poznać, że niedawno żyli osobno, w kryzysie. 

- Chodź, zrobimy z niego użytek - powie szczęśliwa Budzyńska i zacznie świecić nowo dostanym breloczkiem. - Z czego? - zapyta zdziwiony Andrzej. - Zobaczymy czy świeci w ciemności - oznajmi kobieta i wskoczy z mężem pod kołderkę. Zaczną zachowywać się jak para zakochanych nastolatków, pragnących spędzać ze sobą każdą chwilę. 

Wybuch namiętności u Budzyńskich nie uchroni ich przed kłopotami w 1727 odcinku "M jak miłość"

Magda i Andrzej będą w wyśmienitych humorach, ale to niestety nie zagwarantuje parze spokoju. Prawnik jeszcze nie wie, że Julia zacznie wdrażać w życie swój chory plan! Malicka ostatnimi czasy zachowuje się dziwnie, agresywnie i niebezpiecznie. W 1727 odcinku "M jak miłość" spróbuje wywinąć numer Andrzejowi i uda, że dziękuje mu za załatwienie posady u Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), a tak naprawdę sięgnie po jego telefon i wdroży w życie szokujący plan zniszczenia mężczyzny. Nie pogodzi się z myślą, że zaczęło mu się wybitnie dobrze układać z żoną. 

M jak miłość. Wyjątkowa rocznica Magdy i Andrzeja. Tylko Budzyński będzie o niej pamiętał
Najnowsze