M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Paweł wda się w bójkę z ojcem Jaśka! Podły Igor zagrozi Basi i France - ZDJĘCIA

2023-04-14 12:52

Paweł (Rafał Mroczek) nie wytrzyma skandalicznego zachowania ojca Jaśka (Stanisław Dusza)! Podły Igor (Bogusław Kudłek) będzie dręczył nie tylko chłopaka Basi (Gabriela Raczyńska), ale i jego matkę! Zduński wtargnie do bistro w 1726 odcinku "M jak miłość" i na własne oczy zobaczy, jak pijany agresor zachowuje się w stosunku do jego bliskich. Tego będzie za wiele! Wściekły Zduński złapie Igora i zagrozi mu. Nie da sobą pomiatać, a tym bardziej skrzywdzić Basię lub Frankę. W 1726 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bójki?

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł na własne oczy zobaczy, jak Igor marnuje Jaśkowi życie. Chłopak nie radzi sobie z problemami w domu, bo ojciec tyran pije i terroryzuje bliskich. Okrutny Igor, który niegdyś molestował Frankę, zjawi się w bistro. Mężczyzna będzie wiedział, że chłopak ukrywa się przed nim u Zduńskich i już nie pierwszą noc nocuje u Basi. Nie może patrzeć jak ojciec niszczy jego matkę. 

- Przyszedłem po ciebie, dość tych wygłupów! Wracasz ze mną do domu - powie pijany Igor, który w 1726 odcinku "M jak miłość" wtargnie do bistro. - Nie ma mowy - rzuci Jasiek. - Wychodzimy, rozumiesz?! - oburzy się Igor, ale kiedy spróbuje złapać syna, straci równowagę i przewróci się z pijaństwa na podłogę. Narobi hałasu, rozbije stolik, na ziemię poleci masa szkła, a całą scenę zobaczy wystraszona Franka. - I co zrobiłeś, gnoju?! - wrzaśnie pijak. - Igor, wynoś się stąd - zagrozi niepewnym głosem żona Pawła. 

Zduński dorwie ojca Jaśka w 1726 odcinku "M jak miłość"

Na szczęście na miejscu zjawi się Paweł, który w mig zrozumie całą sytuację. - Wyjdziesz sam, czy mam cię wyprowadzić? - Paweł złapie pijaka i wyrzuci z bistro. Na szczęście agresor nie będzie stawiał oporu, ponieważ alkohol tak go skołuje, że ledwo utrzyma się w pionie. Zduński przypilnuje mężczyznę, by na pewno wyszedł z lokalu i nie zagrażał Basi i France. 

Jasiek w 1726 odcinku "M jak miłość" bardzo przejmie się zachowaniem ojca, będzie mu głupio, że Igor zrobi rozróbę w lokalu. - Ja przepraszam za wszystko - powie smutno chłopak. - Nie no co ty, przecież to nie twoja wina - przyzna góralka, a Basia poprosi, by móc zostać w mieszkaniu Jaśka i go pocieszyć. Zduńscy w takiej sytuacji zgodzą się na warunki dziewczyny, ale sami nawet nie ukryją zaniepokojenia całą sytuacją. 

Podły Igor już w przeszłości pokazał, na co go stać. To nie pierwsze sytuacje, kiedy chłopak ma przez niego problemy. Paweł załatwi Igora, ale to niestety nie przyniesie gwarancji, że ojciec Jaśka po niego nie wróci...

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Najnowsze