M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Iza przekabaci Maję i Szymka! Urządzi scenkę idealnej matki po powrocie do domu - ZDJĘCIA

2023-04-13 11:40

Iza (Adriana Kalska) w 1726 odcinku "M jak miłość" zagra matkę roku. Nagle postanowi zadbać o dzieci, a kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie wracał do Warszawy z dziećmi, zapowie się, że czeka na nich w domu. Szkoda tylko, że ukryje i zepchnie głęboko w świadomości fakt, że przecież zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński). W 1726 odcinku "M jak miłość" przywita rodzinę w drzwiach mieszkania i sama zaproponuje, że zaopiekuje się Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński). Zrobi wszystkim nadzieję, a skończy się jak zawsze...

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza postanowi wrócić do rodziny po seksie z Radkiem. W 1726 odcinku "M jak miłość", stojąc pod mieszkaniem kochanka, zadzwoni do męża i zakomunikuje, że chce przywitać dzieci w domu. Marcin ucieszy się, że może żona przemyślała kilka spraw i faktycznie chce odbudować relacje rodzinne. Szkoda tylko, że nie zobaczy jej spotkania z Radkiem, kiedy to Iza obwieści mężczyźnie, że po seksie chce na jakiś czas urwać z nim kontakt. To mocno zaszokuje dziennikarza. Iza wróci zatem do mieszkania w Warszawie z zakupami i urządzi powitanie rodziny po urlopie zimowym, szykując wspólny posiłek. Maja i Szymek zachwycą się widokiem mamy w domu, a Chodakowski przytuli żonę na przywitanie. Iza słowem nie wspomni, że ostatnią noc spędziła w łóżku z kochankiem...

Maja i Szymek zobaczą przemianę Izy w 1726 odcinku "M jak miłość", ale na krótko!

- Marcin? Myślisz, że mogłabym zostać parę dni, trochę w domu... Chciałabym pobyć z dziećmi, zaczął się długi weekend... - rzuci Iza do męża, a on pomyśli, że żona wreszcie przejawia jakieś zainteresowanie. Po wspólnym śniadaniu z Mają i Szymkiem, Chodakowski bardzo ucieszy się na rozwój sytuacji. Niestety nadal bez świadomości, że żona go zdradziła.

- Fajne śniadanie, nie? Jak dawniej... Wiesz co, ja myślę, że ta rozłąka to naprawdę nam pomoże, że wszystko sobie posklejamy jakoś. Ja bardzo tego chcę - przyzna detektyw, ale Iza nie bardzo skomentuje te słowa. Mało tego, Maja i Szymek zaproponują mamie wspólną zabawę, ale kobieta zamknie się w łazience z telefonem i zacznie wysyłać smsy z dala od oczu bliskich. - A gdzie jest mama? - zapyta się mężczyzna. - Siedzi z telefonem w łazience, a miała z nami grać - z wyrzutem rzuci Szymek. 

Sielanka w domu Chodakowskich potrwa naprawdę krótko, bo Iza ledwo rozgości się w mieszkaniu w 1726 odcinku "M jak miłość", a już zapyta się Marcina czy może przejąć opiekę nad dziećmi, bo ona umówiła się na spotkanie z Anetą (Ilona Janyst). Chodakowski zauważy, że przemiana żony to tylko pozory. 

- Mówiłaś, że chcesz się zająć dziećmi... Zresztą, nie trzeba. Mama przyjedzie zaraz - rzuci smutno Marcin i zobaczy, że żona wcale nie zmieniła swojego postępowania. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) również nie pochwali takiego zachowania synowej. 

M jak miłość. Iza i Marcin w separacji podzielą się dziećmi! Chodakowski zabierze Szymka i Maję z dala matki
Najnowsze