M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Histeria Izy przed seksem z Radkiem. Zawyje w ramię kochanka - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-17 20:26

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński), ale zanim pójdzie do łóżka z dziennikarzem, prześpi się z kochankiem w jego nowym mieszkaniu, wpadnie w histerię! Zacznie wyć z rozpaczy, że nie ma prawa być tak szczęśliwa z Radkiem, że żal jej Marcina i dzieci. Kochanek Izy w 1725 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie jej żałował, gdy ona rozhisteryzowana zacznie się skarżyć na swój los, na to, że w jednej chwili straciła dom i rodzinę.I to na własne życzenie. Zobacz te sceny w WIDEO z kolejnych odcinków "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Znerwicowana Iza w 1725 odcinku "M jak miłość" dopuści się zdrady, bo przebiegły manipulant Radek z łatwością wykorzysta jej małżeński kryzys i fakt, że kompletnie się pogubiła w swoich uczuciach do niego i do własnego męża! Dopiero co zapewniła Marcina jak bardzo go kocha, zarzekała się, że Radek jest tylko kolegą z pracy, który się w niej nieszczęśliwie zakochał. Wydawało się, że między Chodakowskimi wszystko się ułoży kiedy Radek zniknie z redakcji "Głosu Gródka". Nic bardziej mylnego, bo nieoczekiwanie Iza zapragnie być blisko dziennikarza, który posuwa się do sprytnych intryg, by owinąć ją wokół palca. Tak jak gdy Iza tarzała się z Radkiem po lesie, a on oczerniał Marcina, jakim jest złym mężem.

Jak w 1725 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tego, że Iza odwiedzi Radka w jego nowym mieszkaniu w Warszawie? Nie zaprotestuje gdy kochanek zaproponuje spotkanie, zaprosi ją do siebie. Do tego Marcina poinformuje, że chce separacji i muszą się podzielić dziećmi. Cały czas będzie zwlekała z powrotem do domu, zamieszka na jakiś czas u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel).

Aż wreszcie podczas odwiedzin u Radka w 1725 odcinku "M jak miłość" Iza da się ponieść uczuciom, ale jednocześnie zacznie zanosić się płaczem. - Ja już niczego nie wiem... W jednej chwili straciłam dom, rodzinę! Wszystko... Wyrachowany Radek jakby czekał na chwilę załamania Izy. Zacznie ją całować, zapewniać, że tylko on rozumie jej rozterki, zagubienie i wątpliwości co do przyszłości z Marcinem, ich wspólnego życia.

Tak w 1725 odcinku "M jak miłość" zaciągnie Izę do swojego łóżka i doprowadzi do tego, że zdradzi z nim Marcina. Jednak Chodakowską szybko dopadną wyrzuty sumienia. - Wszystko w porządku? Powiedz coś... - poprosi kochanek Izy. - Nic nie jest w porządku! Jestem tu z tobą i czuję się szczęśliwa, choć nie mam prawa! Boże, tak mi szkoda, tak mi żal dzieci, Marcina, naszej rodziny! Czy ja tak mogę? - rozhisteryzowana Iza przestanie już na sobą panować.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze