M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Jagoda wyrzuci Olę z domu Tadeusza! Kiemlicz wstawi się za byłą kochanką - ZDJĘCIA

2023-03-29 15:38

W 1724 odcinku "M jak miłość" do drzwi Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) niespodziewanie zapuka Ola (Justyna Karłowska)! Była kochanka Kiemlicza przyzna, że znów znalazła się na lodzie, gdyż Darek (Paweł Paprocki) szybko znudził się nią i Gabrysią (Sara Lesiczka) i zostawił je same w obcym kraju. W 1724 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) będzie zażenowana tłumaczeniami Oli i szybko wygodni dawną kochankę Tadeusza za drzwi! Z kolei Kiemliczowi zrobi się żal byłej narzeczonej i tuż po jej wyjściu zacznie robić Jagodzie wymówki, przez co straci je obie... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1724 odcinku "M jak miłość" nad związkiem Jagody i Tadeusza zawisną czarne chmury! Wszystko przez to, że Romanowska znajdzie notes z listą kochanek Kiemlicza, które kolejno zaliczał po stracie swojej ukochanej narzeczonej. Przypomnijmy, że Tadeusz, po tragicznej śmierci Moniki, zupełnie stracił wiarę w miłość i wiązał się z przypadkowymi kobietami bez żadnych zobowiązań do czasu aż zakochał się w Oli, a po jej odejściu w Jagodzie. Wówczas Kiemlicz był przekonany, że pozbył się wszystkich niechcianych pamiątek z przeszłości, jednak w 1724 odcinku "M jak miłość" okaże się inaczej. Na szczęście, Tadeuszowi uda się udobruchać Romanowską, ale gdy do jego drzwi niespodziewanie zapuka była kochanka, to sprawa znów się zaogni i już nie skończy się happy endem!

W 1724 odcinku "M jak miłość" w drzwiach Tadeusza pojawi się Ola! Przypomnijmy, że była ukochana Kiemlicza ukryła przed nim fakt, że ma już męża, który niespodziewanie odszukał ją w Grabinie i postanowił odzyskać. Wówczas Ola zdecydowała się dać mu drugą szansę i porzuciła zakochanego w niej Tadeusza, łamiąc mu przy tym serce. Jednak w 1724 odcinku "M jak miłość" była ukochana Kiemlicza wróci, gdyż Darek szybko znudzi się nią i Gabrysią i ponownie je porzuci! Wtedy Ola przypomni sobie o litościwym Tadeuszu i znów spróbuje wkupić się w jego łaski, czym już doprowadzi Jagodę do szału!

- Byłam głupia... Szybko znudziła mu się zabawa w kochającego męża i ojca. Zostałam sama z dzieckiem, w obcym kraju, więc spakowałam się i wyjechałam z Gabrysią z Hiszpanii. I zastanawiam się, co dalej... - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

W tym momencie w 1724 odcinku "M jak miłość" Jagoda zrozumie, że ma do czynienia z byłą narzeczoną Tadeusza, która w okrutny sposób złamała mu serce. Romanowska będzie zażenowana postawą i żałosnymi tłumaczeniami Oli, którą natychmiast wygoni za drzwi, nie dając Kiemliczowi nawet dojść do słowa!

- Chwila. Czy ja dobrze rozumiem? To jest ta Ola, która złamała ci serce, tak? I której pierścionek wylądował nad rzeką? A potem na moim palcu? - ogarnie Jagoda.

- Jagódko... - spróbuje wtrącić się Tadeusz, ale wściekła Romanowska mu na to nie pozwoli!

- Po tym, jak potraktowała pani Tadeusza, przyjeżdża tu, jakby nigdy nic, żeby wypłakać mu się w rękaw? No, naprawdę, gratuluję tupetu! - wygarnie jej.

Wtedy w 1724 odcinku "M jak miłość" Ola zniknie z domu Tadeusza, a tuż po jej wyjściu Kiemlicz zacznie robić ukochanej wymówki. Sadownikowi zrobi się straszliwe żal byłej kochanki, którą natychmiast weźmie w obronę, czym doprowadzi Jagodę do jeszcze większego szału, a w efekcie do wyprowadzki do Modrego (Stefan Friedmann)...

- Jak mogłaś ją tak po prostu wygonić?! - wyrzuci jej Kiemlicz.

- A co miałam zrobić? Pościelić jej na górze? - spyta ironicznie.

- Mogłaś być po prostu delikatniejsza! Nie wiesz, przez co ona przeszła, jaką przeżyła traumę - uzna sadownik. - Na własne życzenie! - przypomni mu, po czym wybuchnie - Chciałeś, żeby tu została? Jeśli tak, to przepraszam! Może rzeczywiście dajcie sobie drugą szansę... Nie będę wam wchodziła w drogę! - wykrzyczy, po czym trzaśnie drzwiami i przeniesie się do wujka.

M jak miłość odcinek 1721 ZWIASTUN. Jagoda pokaże Staszkowi wyniki badań DNA! Marcin zostanie sam z dziećmi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze