M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Tak Andrzej uwiedzie Magdę. Najpierw pieszczoty w wannie i już mu się nie oprze - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-04 20:58

W 1723 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą uprawiać seks pod prysznicem, ale zanim do tego dojdzie Budzyński uwiedzie żonę w zaskakujący sposób. Czułe pieszczoty w wannie, romantyczne wyznania stęsknionego Andrzeja podziałają na Magdę tak skutecznie, że nie zdoła mu się oprzeć. Na nowo zbliży się do męża, który ją zdradził. Zniknie blokada, którą Magda czuła odkąd do siebie wrócili. Przedsmak tego, co wydarzy się w 1723 odcinku "M jak miłość" między Budzyńskimi zobaczycie w naszym WIDEO. To bez wątpienia będzie najlepszy, najgorętszych odcinek sezonu z ich udziałem. Mamy też ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość Magdy i Andrzeja zatriumfuje w 1723 odcinku "M jak miłość"! Długo Budzyński będzie musiał czekać, aż żona pozwoli mu się do siebie zbliżyć. Wykaże się jednak ogromną cierpliwością, dzielnie zniesie kolejne odtrącenia ze strony Magdy, która nie będzie gotowa na kolejny krok. Niby do siebie wrócili, wybaczyła mu zdradę z Julią (Marta Chodorowska), a jednak nie zdoła się przełamać kiedy o poranku spragniony czułości Andrzej rozpocznie igraszki podczas jej kąpieli w wannie wypełnionej pod brzegi wodą. Delikatnie zacznie pieścić żonę, lecz nagle Magda go powstrzyma. Nie będzie chciała nawet pocałować ukochanego tak jak dawniej. Nadal sparaliżowana wewnętrzną blokadą przed bliskością. Mimo, że tak jak Budzyński będzie tęsknić za seksem i intymnością.

Wytrwały Andrzej w 1723 odcinku "M jak miłość" nie podda się jednak tak łatwo. Podczas świątecznego wyjazdu do siedliska w Grabinie zacznie uwodzić Magdę, żeby wiedziała, że może na nią czekać, jak długo będzie trzeba. Choć sporo go to kosztuje. - Tęsknie za tobą bardzo... - wyzna nieoczekiwanie Andrzej, gdy zostaną sami i zaczną ustalać jak przygotować mikołajki dla Nadii. Spojrzy na żonę z czułością, odgarnie jej włosy, po cichu licząc, że jego starania przyniosą wreszcie efekty.

Romantyczne chwile Budzyńskich przy kominku w 1723 odcinku "M jak miłość" już po zaśnięciu Nadii uświadomią Magdzie, że nadeszła odpowiednia chwila. Nie odłoży czytanej książki gdy Andrzej wspomni, że idzie wziąć prysznic, ale spojrzy na niego niezwykle wymownie. - Może uda mi się potem zasnąć... - doda Budzyński, nie spodziewając się tego, co lada moment nastąpi. Magda zaskoczy Andrzeja pod prysznicem i po raz pierwszy od miesięcy będą się kochać jak dawniej.

M jak miłość. Magda znów zapragnie Andrzeja. Zacznie ją pieścić w wannie!
Najnowsze