M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Aneta rozbierze się dla Olka w garażu. Znajdzie sposób, by odciągnąć go od motoru - ZDJĘCIA

2023-03-15 11:29

W 1720 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nie wytrzyma dłużej, że Olek (Maurycy Popiel) całe noce spędza w garażu, że wręcz oszalał na punkcie motoru, starego złomu, który chce przywrócić do dawnej świetności. Przez Anetę zacznie przemawiać zazdrość o pasję Olka, bo ona zejdzie na dalszy plan, ukochany będzie jej poświęcał coraz mniej czasu. Ale nie z taki "przeciwniczkami" z powodzeniem radziła sobie Aneta. Dość szybko w 1720 odcinku "M jak miłość" przebojowa Chodakowska znajdzie sposób jak odciągnąć Olka od motocykla. Rozbierze się dla niego w garażu i poczeka na efekty. Czy znów jej się uda? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" w związku Anety i Olka powije chłodem. Chodakowski będzie tak skupiony na nowym hobby, remontowaniu motoru, który miał być niespodzianką dla żony, że nie zauważy jak Aneta źle znosi samotne noce w pustym łóżku. Dla zabicia czasu i wyciszenia Aneta zacznie nawet medytować. Tym samym wywoła kpiny Olka, który uzna, że ukochana odstawia jakieś czary-mary z misami i patyczkami w dłoniach. - To medytacja z misami tybetańskimi. Jak widać. Wycisza, wprowadza w głęboki relaks, a czasem przenosi w inny wymiar - odpowie Aneta w 1720 odcinku "M jak miłość", którą cytuje portal światseriali.interia.pl.

- Kotku, powiedz, że żartujesz? - Olek omal nie wybuchnie śmiechem, ale Anecie do śmiechu nie będzie. - Medycyna tybetańska ma ponad tysiącletnią tradycję. Jedni ludzie zgłębiają kulturę wschodu, a inni całe noce grzebią w starym motorze - rzuci złośliwie. Niechęć Anety do motocyklu nie zrazi Olka, który w 1720 odcinku "M jak miłość" postara się wyjaśnić żonie, że właśnie odkrył swoją wielką pasję. - Motocyklu, nie motorze! Tyle razy ci mówiłem. Nie masz pojęcia, ile to daje satysfakcji - przywrócić martwy motocykl do dawnej świetności.

Rozczarowana zachowanie męża Aneta w 1720 odcinku "M jak miłość" zwierzy się matce Iwonie (Hanna Śleszyńska) i teściowej Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że  czuje się zazdrosna o to, że Olek znalazł sobie hobby, które ich do siebie oddala. Obie panie uznają, że Aneta musi poszukać zajęcia, które sprawi, że będą czas wolny spędzać razem.

Dobre rady matek w 1720 odcinku "M jak miłość" zaprowadzą Anetę do garażu, gdzie Olek znów będzie zajęty majsterkowaniem przy motorze. Wpadnie na pomysł jak skupić na sobie uwagę Olka. Wskoczy w seksowną, czerwoną kurtkę motocyklistki, ale pod spodem będzie całkiem naga. Bez zapowiedzi zjawi się w garażu u Olka i zacznie się przed mężem rozbierać, żeby Olek wreszcie zajął się tylko nią. Plan Anety zadziała. Chodakowski będzie zachwycony nowym wcieleniem żony.

M jak miłość. Aneta odmówi Olkowi seksu! Bolesny finał igraszek Chodakowskiego w łóżku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze