M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Ostatnia prośba Barbary do Uli. Nie powstrzyma łez – ZDJĘCIA

W 1717 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) nie będzie w stanie powstrzymać łez. Wszystko bez postawę niewdzięcznej Uli (Iga Krefft), która dla swojej wygody okrutnie skrzywdzi najbliższych. Barbara zrozumie, że nie jest w stanie niczego już zmienić w decyzji wnuczki, więc zaapeluje do jej sumienia. Ostatnia prośba głowy rodziny Mostowiaków w 1717 odcinku "M jak miłość" wyciśnie z oczu łzy nie tylko bohaterce - wszyscy będziemy płakać! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Barbara zrozumie, że w jej rodzinie wychowała się wyjątkowo niewdzięczna istota. Ale do ostatniej sekundy Mostowiakowa będzie wierzyła, że jakieś szczątki przyzwoitości drzemią w jej wnuczce. Kiedy Ula będzie siedziała cicho wpatrzona w ścianę Barbara po raz ostatni przemówi do jej sumienia. Co usłyszy niewdzięczna żona Bartka (Arkadiusz Smoleński)?

- Wiesz, że zawsze chciałam dla ciebie, jak najlepiej... I dalej tak chcę - zacznie Barbara w 1717 odcinku "M jak miłość".

Ale Barbary w 1717 odcinku "M jak miłość" emocje wezmą górę. Kiedy zobaczy puste spojrzenie Uli złapie się za głowę i zacznie nerwowo przemierzać pokój. I wtedy z jej ust popłyną słowa z najgłębszych zakamarków serca. 

- Mam taką prośbę... - Barbara z trudem będzie przełykać łzy. - Żebyś swojego szczęścia nie budowała na krzywdzie najbliższych! Nie my śl tylko o sobie. Pomyśl o Bartku, który cię bardzo kocha! I o Kalince... Jesteście przecież rodziną, a to zobowiązuje. 

Ula do samego końca w 1717 odcinku "M jak miłość" nie odpowie nic na dramatyczny apel babci. W finale zostawi tylko list dla Bartka i nie żegnając się z nikim, odleci do Australii.  

Nie przegap: M jak miłość odcinek 1720: Jakub okrutnie oszukany przez Kasię! Ukryje przed nim bardzo ważną osobę – ZDJĘCIA

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze