M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Paweł zostanie striptizerem! Tak zaszaleje na wieczorze panieńskim w bistro. Franka dostanie szału – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1716 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) będzie rozchwytywany przez piękne młode dziewczyny. Zabawa się tak rozkręci, że Zduński zdecyduje się na tę jedną noc zostać striptizerem! Wszystko wydarzy się na wieczorze panieńskim w bistro. Paweł da się porwać erotycznej atmosferze i urzekającej urodą pannie młodej. Kiedy Kinga (Katarzyna Cichopek) doniesie France (Dominika Kachlik), co się dzieje, ta dostanie szału! Zobacz co tam się będzie działo w 1716 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" w bistro Kingi odbędzie się huczna impreza. Zorganizują ją przyjaciółki ślicznej panny młodej. Wszystko uda się jak najlepiej, dziewczyny będą szalały i zrobi się naprawdę "gorąco"... Jednak "gwoździem" programu okaże się występ Pawła Zduńskiego! Mąż Franki da się ponieść szaleństwu i spontanicznie zostanie striptizerem - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

- Aż mi się własny panieński przypomniał - powie nieświadoma jeszcze niczego Franka w 1716 odcinku "M jak miłość". - Ale impreza chyba się udała?

- Panna młoda bardzo zadowolona, podobają się jej bukiety w szklankach... Ale najbardziej podoba jej się striptizer z przypadku! Czyli twój mąż... Nieźle wpadł, chyba potrzebna jest mu pomoc... - odpowie Kinga. 

Na te słowa w 1716 odcinku "M jak miłość" Franka wścieknie się i wybiegnie z kuchni jak oparzona, krzycząc "Paweł!". Po drodze potrąci wieniec pogrzebowy, przygotowany na inną imprezę i mruknie: - Chyba zaraz komuś będzie potrzebny...

A tymczasem szczęśliwy Zduński będzie rozbierany przez tłum "gorących" panien! Na szyi będzie miał różowego "węża boa", a na twarzy uśmiech od ucha do ucha. - Drogie panie zaszła jakaś pomyłka - będzie się niby bronił Zduński w 1716 odcinku "M jak miłość". - Dobra, jeden numer, dla najważniejszej kobiety tego wieczoru - zadecyduje ostatecznie i zacznie na oczach wszystkich tańcząc rozbierać się, jak rasowy striptizer!

W tym właśnie momencie 1716 odcinka "M jak miłość" na sali balowej pojawi się wściekła Franka. - Cześć, Paweł! - zawoła góralka, przekrzykując głośną muzykę.

- Przepraszam, przyszła moja żona... - przestraszy się Paweł i szybko zakończy pokaz. Zduński porwie do tańca własną żonę, ale czy odrobi straty po swoim występie striptizera?  Zdradzamy: to nie koniec wpadek Zduńskiego w 1716 odcinku serii! 

Nie przegap: M jak miłość. Marcin zostanie samotnym ojcem? Widzowie oburzeni po scenach z głodnym Szymkiem i obiadkiem dla Radka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł striptizerem na wieczorze panieńskim! Franka mu tego nie daruje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze