M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Franka i Paweł zawalą w najważniejszym dniu Basi. Zduńscy nie popiszą się przed córką - ZDJĘCIA

2023-03-10 10:59

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) nie popiszą się w 1716 odcinku "M jak miłość". Zduńscy mają wspierać Basię (Gabriela Raczyńska) w jej najważniejszym dniu, w pasji, która pozwala podnieść się po koszmarnym napadzie gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), a kompletnie zawalą. Wszystko przez zamieszanie Franki w bistro, gdzie akurat tego dnia w 1716 odcinku "M jak miłość" nic nie pójdzie po myśli góralki. Paweł nie zostawi żony w potrzebie, ale koniec końców Basia zauważy, że oboje nie wyrobili się na czas, by wesprzeć ją w ważnej chwili.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł są najważniejszymi osobami w życiu Basi, która ostatnio przechodziła przez traumatyczny czas po napadzie w lesie i próbie gwałtu. Dlatego tak ważna będzie chwila w 1716 odcinku "M jak miłość", kiedy przyjdzie czas na występ 18-latki podczas konkursu pianistycznego. Na miejscu na czas zjawią się jedynie Ania (Gabriela Świerczyńska) oraz Jasiek (Stanisław Dusza) i szybko zaniepokoją się, że nie ma w sali ani Zduńskich, ani samej zainteresowanej. Franka tego dnia zajmie się przygotowaniami do wieczoru panieńskiego pewnej klientki w bistro, ale wszystko pójdzie nie tak. Paweł zauważy, że żona jest zestresowana nadchodzącą imprezą i spróbuje jej pomóc.

- Czekam jeszcze na kuriera z kwiatami i jesteśmy w domu - powie Franka w 1716 odcinku "M jak miłość", kiedy jeszcze będzie się łudzić, że wieczór okaże się sukcesem. - Kurier już był - rzuci smutno Kinga (Katarzyna Cichopek) i wskaże na przyniesiony przez dostawcę wieniec. Szkoda tylko, że zajdzie pomyłka, a do bistro dostarczą wieniec pogrzebowy! Zduńska się załamie, a Paweł doleje oliwy do ognia swoim komentarzem - Dla niektórych ślub to ostatnie pożegnanie - zaśmieje się mężczyzna i zbierze baty od ukochanej. Sytuację trzeba będzie ratować, a godzina występu będzie zbliżała się nieubłaganie. 

Basia zauważy, że Franka i Paweł zawalili w jej ważnym dniu w 1716 odcinku "M jak miłość"

Kiedy sytuacja w bistro w 1716 odcinku "M jak miłość" zostanie opanowana, Zduńscy pojawią się wreszcie pod wejściem do budynku, gdzie ma się odbyć koncert. Nie przewidzą, że u Basi też wiele się zadziało, a Ania i Jasiek pojadą ratować dziewczynę do mieszkania, bo 18-latka zażyje podejrzane substancje i odleci. Na szczęście z pomocą nowego kolegi Marka (Jakub Kondrat) ekipa dotrze na czas pod budynek, a kiedy wszyscy szturmem wysiądą z taksówki, zdziwieni Zduńscy spostrzegą, że wcale nie byli ostani!

Basia w 1716 odcinku "M jak miłość" zauważy spóźnienie Franki i Pawła, ale będzie to dla niej bez znaczenia, bo sama ledwo zdąży. Na szczęście cała akcja zakończy się sukcesem, nastolatka wygra drugie miejsce, a wszyscy bliscy serdecznie jej pogratulują sukcesu. Wieczór panieński w bistro też oczywiście się odbędzie, a Paweł zabawi się jak nigdy! 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze