M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Nowy Marek wejdzie do ekipy Ani i Basi z przytupem. Tak zajmie miejsce Damiana - ZDJĘCIA

2023-03-09 12:06

Nowy Marek (Jakub Kondrat) dołączy do ekipy Basi (Gabriela Raczyńska) już w 1716 odcinku "M jak miłość". Chłopak zapozna się z córką Pawła (Rafał Mroczek), Anią (Gabriela Świerczyńska) oraz Jaśkiem (Stanisław Dusza) w kryzysowej sytuacji. Młody chłopak okaże się taksówkarzem, który od razu wkupi się w łaski ekipy i pomoże im w potrzebie. W 1716 odcinku "M jak miłość" Marek zwróci uwagę na wdzięki Ani, która nie ma co liczyć na powrót Damiana (Oliwier Proctor) z USA. Teraz zdobędzie nowego adoratora i przyjaciela do paczki?

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marek zastąpi Damiana w 1716 odcinku "M jak miłość". Chłopak pojawi się w życiu Ani, Jaśka i Basi w kryzysowej sytuacji. Otóż, córka Pawła zażyje podejrzane substancje tuż przed występem podczas konkursu pianistycznego, zaśnie w mieszkaniu, a przyjaciele nie dadzą rady się z nią skontaktować. Właśnie wtedy ruszą do taksówki, uratują Basię, doprowadzą ją do porządku i wsadzą do samochodu taksówkarza Marka. Tam odegrają się szokujące sceny, a chłopak nie będzie dowierzał, że to się dzieje naprawdę! Basia zacznie się rozbierać, by przebrać się w eleganckie ubrania, dostosowane do powagi koncertu, a Ania każe Markowi "dać gaz do dechy", bo będą mieli niewiele czasu na dojazd na miejsce, by Basia zdążyła zagrać.

- Pierwszy dzień w pracy i akcja jak w filmie - skwituje nieco zaszokowany Marek w 1716 odcinku "M jak miłość". - Dobra, tylko pod jednym warunkiem, mów mi po imieniu. Marek jestem - przedstawi się chłopak nastolatce, która wyraźnie wpadnie mu w oko. Tak zapozna się z Wojciechowską i resztą ekipy. Marek dopnie swego i zawiezie ekipę Basi na czas na konkurs i dziewczyna zdąży wystąpić. Los zechce, że grupa przyjaciół zapomni zapłacić chłopakowi za kurs, więc on znajdzie ich później, bo będzie pamiętał gdzie mieszka Basia. 

Marek zastąpi Damiana w 1716 odcinku "M jak miłość" 

Marek wpadnie do mieszkania Basi i odda grupie przyjaciół rzeczy, które zostawili w taksówce. Ania, Basia i Jasiek szybko się zorientują, że nie mają jak zapłacić chłopakowi, bo nie posiadają gotówki. Wojciechowska uratuje sytuację i zaprosi Marka na tajskie jedzenie, a on wejdzie do środka i dołączy do ekipy. Czy Marek zagości w życiu Ani na dłużej? Wszystko wskazuje na to, że tak. Dziewczyna nie doczeka się powrotu Damiana z USA, bo przecież Sandra (Anna Oberc) zabrała go tam na stałe, nie uprzedzając o tym, że już nie wrócą. Wygląda na to, że jego miejsce w ekipie zajmie Marek. 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Najnowsze