M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Kamil ostrzeże Andrzeja przed Julią! Znów się w to wpakuje - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-12 10:48

W 1716 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nie będzie w stanie zrozumieć jak Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) może na własne życzenie angażować się w sprawy Julii Malickiej (Marta Chodorowska)! Ocalił kochankę przed samobójczą śmiercią, ale nie nie dadzą mu spokoju wyrzuty sumienia, że doprowadził Julię do takiego stanu. Kiedy Kamil usłyszy jak Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" wypytuje o Julię jej przyjaciółkę Sylwię (Hanna Turnau) udzieli mu przyjacielskiego ostrzeżenia, żeby się dalej w to nie pakował. Ale Budzyński nie posłucha. I będzie żałował. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1716 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aż trudno w to uwierzyć, ale 1716 odcinku "M jak miłość" Andrzej jeszcze nie dojdzie do siebie po próbie samobójczej Julii. Nadal będzie rozpamiętywał makabryczne wydarzenia, które rozegrały się w mieszkaniu Malickiej, gdy wyciągał ją z wanny z podciętymi żyłami! Budzyńskiego nie przestanie dręczyć poczucie winy, że to przez niego Julia chciała się zabić, że straciła dziecko, wpadła w depresję, a on nie otoczył ją należytą opieką. Tyle tylko, że przecież nie miał takiego obowiązku. Julia podstępem zaciągnęła go do łóżka, wrobiła w ciążę, więc niby dlaczego miałby jej jeszcze pomagać.

Ale Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł tak po prostu zapomnieć o tragedii Julii. Jak przystało na porządnego faceta, który bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Tym razem to on będzie bezskutecznie próbował dodzwonić się do kochanki, która po próbie samobójczej będzie w szpitalu na obserwacji psychiatrycznej. W biurowcu kancelarii Andrzej zaczepi nawet Sylwię (Hanna Turnau), żeby wyciągnąć od niej co się dzieje z Julią. Tak dowie się, że Malicka ma właśnie wyjść do domu.

Kamil, który w 1716 odcinku "M jak miłość" podsłucha rozmowę Andrzej z Sylwią i nie uwierzy własnym uszom, że Budzyński wciąż nie zamknął tej historii. - Stary, nie pakuj się w to. Nie jesteś odpowiedzialny za Julię. Ona jest dorosłą osobą. Podejmuje własne decyzje. Po prostu zajmij się własnym życiem! - ostrzeże Budzyński. Niestety przyjaciel go nie posłucha. I pożałuje, bo kolejne spotkanie z Julią będzie miało wstrząsający przebieg. Kochanka Andrzeja rzuci mu w twarz podłe zarzuty.

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze