M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Magda wybaczy Andrzejowi tylko z pozoru. Wyzna Kindze, że nie jest jeszcze gotowa na nowe życie z Budzyńskim - ZDJĘCIA

2023-02-28 21:43

Wydawało się, że odkąd Budzyńscy z "M jak miłość" wyznali sobie miłość w szpitalu po wypadku Andrzeja (Krystian Wieczorek), odtąd nic ich nie zniszczy. Niestety w 1714 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Magda (Anna Mucha) chyba nieco zbyt pochopnie podeszła do decyzji o powrocie do męża, bo chociaż go kocha, nie będzie umiała funkcjonować jak dawniej. Budzyńska tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) wyzna, że nie czuje się gotowa na nowe życie z Andrzejem. Wybaczenie przyszło za szybko i było zbyt pochopne?

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że wybaczenie Magdy przyszło chyba nieco zbyt szybko... Andrzej nieco dojdzie do siebie po wypadku na Ukrainie, skąd transportowano go do Polski helikopterem. Magda bardzo wystraszyła się, że straci męża na zawsze, dlatego kiedy tylko się ocknął, wyznała mu, że wycofała papiery rozwodowe oraz wybacza mu zdradę. To dało nadzieję, że Budzyńscy zaczną żyć jak dawniej, jak zakochana para, ale niestety w 1714 odcinku 'M jak miłość" wyjdzie na jaw, że pewne słowa padły chyba trochę zbyt pochopnie.

- Gdy wrócę do domu też w nim będziesz? - zapyta się Andrzej, który powoli zacznie wracać do zdrowia i pomyśli wreszcie o powrocie ze szpitala do domu. Chyba będzie się spodziewał, że żona przywita go w mieszkaniu i opuści siedlisko, ale nic z tego. - Po tym wszystkim potrzebuję trochę czasu, żeby z powrotem móc ci zaufać - oznajmi Magda i da do zrozumienia, że póki co nie ma co liczyć na życie jak dawniej, razem we wspólnym mieszkaniu i tworząc wspólną codzienność.

Magda w 1714 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Kindze

Zagubiona Budzyńska pójdzie poszukać wsparcia u Kingi. Zduńska zawsze umiała dobrze jej doradzić. Magda wyzna w 1714 odcinku "M jak miłość", że stara się poukładać sprawy z Andrzejem, znów mu ufać i kochać go jak kiedyś, ale to okazuje się nie być proste.

- Tęsknie za nim. Za wszystkim co zbudowaliśmy razem... - zwierzy się Budzyńska, ale powie to tak smutnym i przybitym głosem, że będzie można odnieść wrażenie, że wcale nie zdołała wybaczyć mężowi i nie jest gotowa na dalsze wspólne życie. Widmo tego, że Andrzej dopuścił się zdrady pozostanie z nią na długo. Mało tego, niebawem znów zacznie się akcja, która zaabsorbuje prawnika. Julia (Marta Chodorowska) zdecyduje się na próbę samobójczą. Andrzej dostanie pożegnalną wiadomość i przerazi się, że była kochanka mogła zrobić coś głupiego.

- Dzwonię w sprawie Julii, wysłała mi niepokojącą wiadomość - powie Andrzej do Sylwii w 1714 odcinku "M jak miłość" i oboje rzucą się na ratunek. Jeśli Magda myślała, że Malicka zniknie z ich życia, bardzo się pomyliła, bo póki co się na to nie zapowiada. 

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze