M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Magda skazana na kochankę Andrzeja! Tylko Kindze powie, że nigdy nie uwolni się od Julii - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-02 13:03

W 1714 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrozumie, że życie z Andrzejem (Krystian Wieczorek) po zdradzie z Julią (Marta Chodorowska) nigdy już nie będzie takie samo! Niby wybaczyła mężowi, ale nie tak szybko zapomni o tym jak ją skrzywdził. Poza tym Julia będzie blisko Andrzeja, bo przecież pracuje w kancelarii w tym samym biurowcu! Mimo, że w 1714 odcinku "M jak miłość" Magda usłyszy od Julii, że między nią i Andrzejem już wszystko skończone, to nie uwierzy Malickiej. Tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) zwierzy się, że jest skazana na Julię. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1714 odcinku "M jak miłość" nie uwolni się od Julii Malickiej! Przeklęta winda w biurowcu, gdzie mieści się kancelaria Budzyńskiego znów "połączy" ją z kochanką Andrzeja. Tak jak kilka miesięcy temu, gdy ciężarna Julia pokazała Magdzie brzuszek, jakby chciała pochwalić się, że urodzi dziecko jej męża. Od tamtego spotkania sporo się zmieniło. Julia po stracie ciąży, nienarodzonej córki, wtargnęła do siedliska, oskarżyła Magdę, że odebrała jej Andrzeja, wykorzystując do tego ukraińskie dziecko!

Decydujące spotkanie Magdy i Julii w windzie w 1714 odcinku "M jak miłość"

Podczas kolejnego spotkania w 1714 odcinku "M jak miłość" Julia zapewni Magdę, że nigdy więcej jej nie zobaczy, że nie przysporzy więcej Budzyńskim problemów. Skłamie? Malicka już wtedy zaplanuje samobójczą śmierć, pewna tego, że uda jej się skończyć ze sobą! Ale Magda nie uwierzy w zapewniania kobiety, która zniszczyła jej małżeńskie szczęście, która popchnęła Andrzeja do zdrady.

Po emocjonującej rozmowie z Julią w 1714 odcinku "M jak miłość" Magda pojedzie do Kingi, żeby przegadać z nią to, co teraz się dzieje między nią i Andrzejem. Po wypadku Budzyńskiego zrezygnowała z rozwodu, ale nie zdoła jeszcze wrócić na stałe do męża, zapomnieć o tym, co było. Do tego będzie niemal pewna, że Julia jeszcze nie zniknie z ich życia.

Magda w 1714 odcinku "M jak miłość" nie będzie udawała, że Julia zniknęła z życia jej i Andrzeja

- Nie wyobrażam sobie, żeby teraz wracać do domu, co w stare kapcie wskakiwać, udawać, że wszystko jest w porządku i co? Potem pojechałam jeszcze do kancelarii. Spotkałam Julię... To jest jakiś absurd. Chciała ze mną rozmawiać. Nie wiem, to jest jakieś dziwne. Zapewniała mnie, że sprawa jest już zamknięta. Fajnie, fajnie... I co z tego? Też mam wracać do kancelarii i mam się z nią spotykać, mijać z nią w windzie, nie wiem kawusia, papieros, może co jeszcze? Kiedy wszyscy wszystko o nas wiedzą, gadają, plotkują! To jest takie upokarzające!

Kinga w 1714 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że Magda powinna ignorować Julię, bo to Andrzej, ich miłość i rodzina są najważniejsi. Skoro się kochają, ona mu wybaczyła, to nie ma co roztrząsać przeszłości. - Czy nie powinnaś bardziej skupiać się na tym co mówi i robi Andrzej, a nie Julia? Andrzej udowodnił ci jak cię kocha, jak bardzo mu zależy. Zobacz, on od samego początku tak ustawił całą tę sytuację...

- Tęsknię za nim. Tęsknię za naszym domem. Za wszystkim, co zbudowaliśmy razem. Za porankami, śniadaniami, poczuciem humoru, seksem, wszystkim! Z nim wszystko było takie naturalne, łatwe...

- Kochanie, a to nie jest trochę tak, że skupiasz się na trudnościach i problemach. Może właśnie to jest ten moment, żeby zamknąć przeszłość i iść dalej?  - zapyta Kinga Magdę w 1714 odcinku "M jak miłość". Ona jednak nie będzie miała na to dość siły. Zwłaszcza po próbie samobójczej Julii, gdy oboje z Andrzejem zdadzą sobie sprawę, że Malicka będzie go nadal potrzebowała.

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
M jak miłość. Magda skazana na Julię. Po spotkaniu z kochanką Andrzeja powie Kindze, że nigdy się od niej nie uwolni
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze