M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Szokujące szczegóły wyjazdu Artura do Monachium. Rogowski przyzna się, co zaszło - ZDJĘCIA

2023-02-28 21:08

W 1713 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.55 w TVP2) Artur (Robert Moskwa) zrobi niespodziankę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i wróci ze szkolenia w Monachium wcześniej niż zamierzał. Rogowskiemu uda się przebukować bilet, w związku z czym jego żona od razu pomyśli, że między nim a Ewą (Anna Kerth) musiało do czegoś dojść. I wcale się nie pomyli, gdyż w 1713 odcinku "M jak miłość" Marysia wypyta Artura o szczegóły ich wyjazdu i pozna szokujące szczegóły! Z pewnością nie tego spodziewała się Rogowska! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" szkolenie dla lekarzy w Monachium skończy się nieco wcześniej, w związku z czym Artur postanowi wrócić do domu pierwszym samolotem. Wszystko przez to, ze Rogowski ogromnie stęskni się za żoną, bez której nie będzie miał ochoty brać udziału w całonocnych imprezach zakrapianych alkoholem. Co prawda, Artur będzie mógł liczyć na towarzystwo Ewy, jednak ono niespecjalnie będzie mu odpowiadało. A to dlatego, że Kalinowska nie ustąpi w swoich próbach zniszczenia małżeństwa Rogowskich i odebraniu Marysi męża tak jak kiedyś uczyniła to wobec niej kochanka męża. Jednak jak okaże się w 1713 odcinku "M jak miłość" Ewa kolejny raz jedynie obejdzie się smakiem, gdyż nie uda jej się uwieść Artura i doprowadzić do zdrady!

Oczywiście, w 1713 odcinku "M jak miłość" Marysia ucieszy się z wcześniejszego powrotu męża. Tym bardziej, że w świetle kłopotów Pawła (Rafał Mroczek) z biznesmenem Sowińskim (Konrad Jałowiec), ojcem oprawcy Filipa (Kacper Zalewski), który zaatakował Basię (Gabriela Raczyńska) w lesie, wsparcie i spokój Artura okażą się nieocenione. Jednak z drugiej strony Rogowska od razu zacznie podejrzewać, że jej mąż nie wrócił wczesnej wyłącznie z tęsknoty i między nim, a Ewą musiało do czegoś dojść. Szczególnie, że sama doskonale zdawała sobie sprawę, że Kalinowska czai się na jej męża, a wyjazd do Monachium to jedynie pretekst, aby pobyć z nim sam na sam! Dlatego w 1713 odcinku "M jak miłość" natychmiast wypyta Artura o kulisy wyjazdu z Ewą, które ogromnie ją zaskoczą!

W 1713 odcinku "M jak miłość" Marysia dowie się, że szkolenie w Monachium okazało się dla Ewy kompletną klęską, gdyż nie udało jej się na nim zdobyć serca Artura! Rogowski przyzna żonie, że wspólniczka nie wyciągnęła go ani do obiecanej kawiarni, ani nawet na romantyczny spacer, na który Artur po powrocie zdecydowanie bardziej będzie wolał wybrać się z Marysią po Grabinie!

- A powiedz mi jak tam Ewa. Zabrała cię do tej kawiarni? - spyta z ciekawością.

- Jakoś się nie złożyło - przyzna Artur.

- Spacer? W Monachium? Sami? - dopyta zaskoczona.

- Nie - powie stanowczo, czym mocno zaskoczy żonę, która jeszcze z niedowierzaniem zacznie dopytywać, ale Artur w 1713 odcinku "M jak miłość" tylko przecząco pokręci głową - Tylko we dwoje? Nie?...

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze