M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej w śpiączce po wypadku. Przyjaciele Magdy wcale nie odetchną z ulgą! Będzie musiała jeszcze sporo przejść - ZDJĘCIA

2023-02-14 12:44

W 1710 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) po wypadku na Ukrainie wróci do Polski, ale stan rannego Budzyńskiego okaże się poważny! Mąż Magdy (Anna Mucha) będzie w śpiączce, nie odzyska przytomności nawet kiedy ona wbiegnie do karetki i zacznie wołać, by otworzył oczy. Przyjaciele Magdy i Andrzeja w 1710 odcinku "M jak miłość" będą świadkami wstrząsających zdarzeń. Wszyscy zaczną się modlić o życie Andrzeja, a poruszona ostatnimi wydarzeniami Kinga (Katarzyna Cichopek) długo nie ochłonie, bojąc się jak te bolesne przejścia odbiją się na Magdzie. Niestety to jeszcze nie koniec nieszczęść u Budzyńskich! Zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość" i przekonaj się.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót rannego Andrzeja w 1710 odcinku "M jak miłość", który w wyniku wypadku na Ukrainie doznał poważnego urazu mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki, będzie dla chorego serca Magdy sporym obciążeniem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy tyle wycierpiała, tyle łez wylała, że aż trudno uwierzyć w to jak wiele zniosła. Mimo choroby, problemów z przeszczepionym sercem.

Magda w 1710 odcinku "M jak miłość" zobaczy nieprzytomnego Andrzeja w karetce

Ale wypadek Andrzeja, którego dopiero w 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil odnajdzie w jednym ze szpitali na Ukrainie,  będzie dla Magdy jeszcze większym ciosem. To, co Magda zobaczy kiedy wynajęty przez Kamila samolot przywiezie Andrzeja do kraju, wyląduje na lotnisku w Warszawie stanie się dla niej ziszczeniem największego koszmaru. Podłączony do medycznej aparatury Andrzej będzie w śpiączce wyglądał tak, jakby umierał.

Nic dziwnego, że w 1710 odcinku "M jak miłość" Magda niemal wtargnie do karetki i nie opuszczając męża nawet na sekundę, pojedzie razem z nim do szpitala. Cały czas będzie mówiła do ukochanego, żeby wreszcie się obudził, otworzył oczy, wrócił do niej, tak jak ona wróciła do niego.

Czułe powitanie Kamila i Anity w 1710 odcinku "M jak miłość" na lotnisku

Wstrząsające sceny z udziałem Budzyńskich w 1710 odcinku "M jak miłość" zbiegną się także z emocjonującymi przeżyciami ich przyjaciół. Kamil weźmie Anitę (Melania Grzesiewicz) w ramiona na lotnisku, uspokoi drżącą z strachu ukochaną, że już wszystko będzie dobrze, że już nie zostawi jej i Poli (Hania Nowosielska).

To jeszcze nie koniec tragicznych przeżyć Magdy w "M jak miłość"?

Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy od miesięcy wspierają Magdę w najtrudniejszych chwilach, w 1710 odcinku "M jak miłość" nie odetchną wcale z ulgą. Póki nie będzie gwarancji, że Andrzej po urazie mózgu odzyska przytomność, dojdzie do siebie i wróci do zdrowia, Zduńscy będą bali się o Magdę. - Boże, przez co ta dziewczyna musiała przejść... - powie Kinga przytulając się do męża gdy emocje nieco opadną i dotrze do niej jak wiele Magda wycierpiała. A najgorsze wciąż może być przed nią.

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze