M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Marysia w euforii ujawni Arturowi receptę na taki nastrój! Teraz zajmie Rogowską nowy romans - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-11 7:32

W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie promieniała ze szczęścia, tryskała energią, a dobry nastrój żony zaskoczy nawet Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)! Co będzie się kryło za euforią Marysi? Skąd weźmie się jej optymistyczne, radosne podejście do życia? Receptą na dobry nastrój Marysi w 1709 odcinku "M jak miłość" będzie wizja nowego romansu, rodzącej się na jej oczach miłości. Takich emocji dostarczy Rogowskiej spotkanie z dawną przyjaciółką i odnalezionym po latach byłym ukochanym. Ale entuzjazm Marysi nie udzieli się Arturowi. Zobacz tę scenę w WIDEO z 1709 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radość Marysi w 1709 odcinku "M jak miłość" wprawi Artura w osłupienie! Co prawda wiele lat temu Rogowska leczyła się na depresję, ale od przeprowadzki do Grabiny wiedzie szczęśliwe, spełnione, spokojne życie u boku męża, córki i matki Barbary (Teresa Lipowska), że emanuje z niej wyjątkowa pogoda ducha. - Powiem ci, że nie przestajesz mnie zaskakiwać... Dni coraz krótsze, ludzie z nosem na kwintę, a ty proszę, od rana doskonały humor - pochwali żonę Artur.

Ale za euforią Marysi w 1709 odcinku "M jak miłość" coś jednak będzie się kryło. - Bo jest polska złota jesień, bo jest pięknie, a tak naprawdę to nie mogę doczekać się aż powiem Mai o Tomku...

- O to chodzi. Powinienem się domyślić - stwierdzi Rogowski, który w 1709 odcinku "M jak miłość" nie będzie zachwycony, że Marysia miesza się w miłosne sprawy dawnej przyjaciółki Mai (Ewa Tucholska) i jej byłego chłopaka Tomasza Adamskiego (Mateusz Dewera), którego odnalazła z pomocą detektywa Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). - Wiesz, jestem spełnioną mężatką, więc mogę teraz żyć emocjami innych - Marysia poczuje przyjemne podniecenie na samą myśl, że połączy byłych kochanków.

Rogowski w 1709 odcinku "M jak miłość" zwróci żonie uwagę, że w ich małżeństwie też nie brakuje porywów serca. - Zaraz, moment, znaczy się ty negujesz nasze życie uczuciowe?! Aż tak źle? Proszę mi to wytłumaczyć, o co chodzi?

- Ja po prostu cieszę się, że wszystkie burze i emocje mamy już za sobą... No i zobacz, na naszych oczach może się odrodzić miłość Mai i Tomasza. Czy to nie jest piękne?

- No. Jest moc. Po prostu mam dreszcze na plecach - zakpi Artur w 1709 odcinku "M jak miłość", a Marysia ze stoickim spokojem dowali mężowi, że nie podziela jej radości.  - Faceci to jednak ignoranci! - rzuci Rogowskiemu prosto w oczy.

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze