M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Kamil i Piotrek ukryją przed Magdą wypadek Andrzeja na Ukrainie. Nie będzie z Budzyńskim żadnego kontaktu - ZDJĘCIA

2023-01-27 11:10

W 1708 odcinku "M jak miłość" wypadek Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) na Ukrainie postawi na nogi wszystkich jego przyjaciół. Jako pierwszy o tragedii dowie się Kamil Gryc (Marcin Bosak), którego przed wyjazdem Andrzej wtajemniczy w plany odnalezienia rodziców Nadii (Mira Fareniuk), ukraińskiej dziewczynki, przygarniętej przez Magdę (Anna Mucha). Niestety ziści się czarny scenariusz i w 1708 odcinku "M jak miłość" po wypadku Andrzeja nie będzie wiadomo czy Budzyński w ogóle żyje. W tragicznych okolicznościach Kamil i Piotrek (Marcin Mroczek) ukryją przed Magdą co się stało Andrzejowi. Do czasu... Poznaj wstrząsające szczegóły 1708 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Andrzeja na Ukrainie w 1708 odcinku "M jak miłość" to dramatyczne zrządzenie losu, Budzyński zaryzykuje własnym życiem, by znaleźć uznanych za zmarłych rodziców Nadii - jej ojca lekarza, który walczył na pierwszej linii frontu i matkę Olenę, której ciało ktoś widział w zbiorowej mogile.

Zanim autokar, którym będzie jechał Andrzej, ulegnie wypadkowi w 1708 odcinku "M jak miłość" Budzyński zdąży jeszcze zadzwonić do Magdy, żeby przekazać jej czego się dowiedział w sprawie ojca Nadii. Uda mu się porozmawiać z lekarzem, który z nim pracował i tak Andrzej ustali, że ojciec Nadii trafił do rosyjskiej niewoli. Ani słowem Budzyński nie wspomni żonie, że jest na Ukrainie. Przed wyjazdem okłamie ją, że jedzie służbowo do Krakowa.

Dlatego w 1708 odcinku "M jak miłość" Magda nie dowie się w jakim niebezpieczeństwie znajdzie się Andrzej. Pierwszy zatrważającą wiadomość p o wypadku autokaru, którym będzie jechał Andrzej, dostanie Kamil Gryc. Niestety na miejscu tragedii będzie panował chaos. Andrzej zaginie bez śladu, jego telefon będzie miał jakiś inny pasażer, który zawiadomi Kamila, że wśród podróżnych są także zabici.

Przerażony Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" spróbował nawiązać kontakt z Andrzejem, ale bez skutku. - Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało...- usłyszy Gryc od mężczyzny z telefonem Budzyńskiego. W tych dramatycznych okolicznościach Kamil przekaże Anicie (Melania Grzesiewicz) i Piotrkowi (Marcin Mroczek), że nie wiadomo czy Andrzej żyje!

Początkowo przyjaciele Magdy ukryją przed nią wypadek Andrzeja, ale w 1708 odcinku "M jak miłość" Piotrek niemal zmusi Kamila, żeby powiedział Magdzie prawdę. Przypomni Grycowi czym skończyły się ich kłamstwa w sprawie zdrady Andrzeja, jak Magda odkryła, że mąż miał romans z Julią (Marta Chodorowska) i wszyscy o tym widzieli. Wiadomość o wypadku Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" dobije Magdę, która zrozumie, że z jej winy Budzyński może zginąć.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze