M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Damian boleśnie zrani Sandrę! Zrobi z niej prostytutkę na oczach przyjaciół – ZDJĘCIA

2023-01-19 16:18

W 1702 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 23.01.2023 o 20.55 w TVP2) Damian (Oliwer Proctor) ucieknie z domu, gdy dowie się, że Sandra (Anna Oberc) chce wywieźć go do USA na spotkanie z ojcem, który nigdy nie interesował się jego losem. Chłopak Ani (Gabriela Świerczyńska) znajdzie schronienie u Jaśka (Stanisław Dusza) i nie będzie odbierał telefonów ani od matki, ani od przyjaciół. Jednak w 1702 odcinku „M jak miłość” Sandrze uda się odnaleźć syna przed szkołą, ale również i ta rozmowa szybko przerodzi się w kłótnię, w czasie której Damian nie będzie miał wobec matki żadnej litości. Chłopak Ani potraktuje Sandrę jak zwykłą prostytutkę, czym zszokuje nawet swoich przyjaciół! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku „M jak miłość” Sandra postanowi w końcu zapoznać Damiana z ojcem, który zostawił ją tuż po tym jak zaszła w ciążę. Oczywiście, mężczyzna nie utrzymywał ze swoją rodziną żadnego kontaktu i dopiero po latach, gdy dowiedział się o nieuleczalnej chorobie, odezwał się do byłej kochanki i poprosił ją, aby przed śmiercią pozwoliła mu poznać Damiana. Naturalnie, Sandra zgodziła się spełnić ostatnią wolę ukochanego, jednak jej syn wcale nie chciał o tym słuchać. W 1702 odcinku „M jak miłość” rozmowa Sandry i Damiana szybko przerodzi się w kłótnię, w efekcie której chłopak ucieknie z domu do Jaśka i przestanie odbierać telefony nie tylko od matki, ale również Ani i Basi (Gabriela Raczyńska).

Jednak w 1702 odcinku „M jak miłość” Sandra spotka się z synem przed szkołą tuż po rozpoczęciu roku szkolnego. Oczywiście, Damian nie będzie chciał rozmawiać z matką, ale ona tak łatwo mu nie odpuści, przez co zbuntowany nastolatek nie zapanuje nad swoimi emocjami i zacznie wyrzucać jej swoje żale! Chłopak da jasno do zrozumienia, że nigdzie się nie rusza, gdyż nie ma zamiaru poznawać mężczyzny, który nigdy się nim nie interesował!

- Jeśli ty chcesz tam sobie lecieć, proszę bardzo, możesz tam sobie zostać na całe życie! Myślisz, że ja nie słyszałem co mu naobiecywałaś? Spokojnie, ja z nim porozmawiam. Polecimy tam razem. Nie ma takiej opcji, nie chce gościa znać. Z resztą zostanę tutaj z Jaśkiem, jego matka już się na to zgodziła! – wyrzuci jej Damian.

- Damian! – spróbuje uspokoić go Basia, ale wtedy w 1702 odcinku „M jak miłość” nastolatek tak się nakręci, że aż przekroczy wszelkie możliwe granice i na oczach przyjaciół zrobi z matki zwykłą prostytutkę!

- Co? Mam się zachowywać jakby wszystko było w porządku? Bo jakiś gość się tego domaga, który niby jest moim ojcem?! A ty na pewno wiesz, że nim jest? – wypali bez zastanowienia.

- Damian! Odbiło ci? – krzyknie zszokowana Ania.

Wówczas w 1702 odcinku „M jak miłość” poniżona Sandra zaleje się łzami i ucieknie sprzed szkoły, a do Damiana natychmiast podbiegną jego przyjaciele. Basi i Ani zrobi się ogromnie żal matki chłopaka, którego spróbują uświadomić, że przegiął, ale on nie będzie miał sobie nic do zarzucenia!

- Damian! To było paskudne i niepotrzebne – skarci go Basia.

- Odpuść sobie i zajmij się swoim własnym życiem, okej? – zdenerwuje się.

- Jesteś z siebie dumny? Teraz twoja matka przez ciebie płacze – doda Ania.

- A czyli to jest moja wina a nie jakiegoś dupka, który ją wykorzystał i zostawił z dzieciakiem, tylko moja? – zacznie się bronić.

- Dobrze wiesz, że nie o to chodzi – wyjaśni mu Zduńska, ale Damian już dłużej nie będzie chciał ani się tłumaczyć ani z nimi rozmawiać i również odejdzie, jednak, gdy w końcu ochłonie w 1702 odcinku „M jak miłość” to sam zrozumie, że przegiął i postanowi przeprosić matkę za swoje słowa.

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze