M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Lilka i Barbara uchronią Mateusza przed zabójstwem? Każą mu natychmiast opuścić Grabinę - ZDJĘCIA

2022-12-24 22:26

Strzelanina w bistro spowoduje, że Mateusz (Krystian Domagała) wpadnie w kłopoty. W 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zrobi wszystko, by ochronić byłego męża, bo to przecież przez nią wtrącił się w kryminalny zatarg, który skończy się tragicznie dla Franki (Dominika Kachlik). Mostowiak znajdzie się na celowniku Ethana (Paweł Roman) i jego wspólnika, a oni nie zostawią niedokończonej sprawy. W 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka postanowi we wszystko wdrożyć Barbarę (Teresa Lipowska), która podejmie natychmiastowe kroki. Obie nie dopuszczą do zabójstwa Mateusza?

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Przerażające sceny w bistro, kiedy Ethan zagrozi Lilce śmiercią oraz postrzeli Frankę, będą miały swoją kontynuację w 1698 odcinku "M jak miłość", kiedy Ethan ukryje się przed policją, ale wiadomo już, że na pewno postanowi zemścić się na Mateuszu, który w feralnym dniu przeszkodził w zrobieniu krzywdy byłej żonie. Lilka złoży zeznania w sprawie strzelaniny w bistro, ale niestety Ethana nie uda się narazie złapać. Mało tego, kochanek dziewczyny zadzwoni do niej podczas przesłuchania i jawnie jej zagrozi! - Nie uciekniesz mi... Nie odpuszczę ani tobie, ani twojemu byłemu mężowi! Słyszysz?! - cytuje portal światseriali.interia.pl, co odsłucha Lilka w obecności policji.

Lilka w 1698 odcinku "M jak miłość" poprosi Barbarę o interwencję. Razem każą mu wyjechać z Grabiny

Lilka przerazi się w jakie niebezpieczeństwo wpakowała byłego męża, więc w 1698 odcinku "M jak miłość" poprosi go, by na siebie uważał, a najlepiej wyjechał, ukrył się przed bandytami. Mateusz jednak nie za wiele zrobi sobie z ostrzeżeń byłej żony i wtedy przyjdzie czas na interwencję Barbary. Lilka osobiście spotka się z Mostowiakową i opowie jej mniej więcej, czego dotyczy sprawa. Barbara przerazi się, że wnuk znalazł się w takich kłopotach i pomoże Lilce. Sama zwróci się do Mateusza i poprosi o rozsądek i schowanie się przed bandytami.

- Chcę cię prosić, żebyś na siebie uważał, żebyś się chronił, dopóki ten człowiek nie zostanie zatrzymany - powie wprost Barbara w 1698 odcinku "M jak miłość", ale Mostowiak nie tak łatwo da się przekonać i wyczuje spiskowanie babci z byłą żoną. 

- Niech zgadnę... rozmawiałaś z Lilką? - zapyta się Mateusz. 

- To bez znaczenia. Dla mnie liczy się tylko to, żebyś był bezpieczny. Wyjedź gdzieś, ukryj się, dopóki policja nie znajdzie tego bandyty... Bardzo cię proszę, zrób to dla mnie... - powie błagalnie Mostowiakowa i wiadomo już, że Mateusz posłucha się seniorki. Wróci na statek, a Lilka i Barbara uchronią go przed zabójstwem, bo przecież właśnie tym groził Ethan chłopakowi i Lilce. 

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze