M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Jeden pocałunek Ani i Damiana zmieni wszystko! Basia znów pójdzie w odstawkę - ZDJĘCIA

W 1697 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) przeżyje wielkie rozczarowanie, kiedy spróbuje odzyskać Damiana (Oliwer Proctor). Młodej Wojciechowskiej będzie zależało na tym, aby pojechał z nią na obóz i poszedł na imprezę urodzinową Basi (Gabriela Raczyńska). Ale chłopak odmówi, czym mocno rozczaruje zbuntowaną dziewczynę. Po czym wszystko zmieni się w ułamku sekundy! Jeden namiętny pocałunek nastolatków 1697 odcinku "M jak miłość" sprawi, że oboje zapomną o Basi... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1697 odcinku "M jak miłość" Ania zrobi wszystko, aby odzyskać Damiana, którego porzuciła z powodu obsesyjnej miłości do nauczyciela Wareckiego (Wojciech Świeściak). Ale okaże się, że sprawa nie jest prosta, bo dawny chłopak ma duży problem z tym, aby znowu zaufać szalonej nastolatce. No ale młoda Wojciechowska jest znana z tego, że zawsze "dopnie swego" i tak będzie tym razem. I znów biedna Basia pójdzie w odstawkę!

Ania w 1697 odcinku "M jak miłość" spróbuje zorganizować wyjazd Damiana na obóz, na który sama się wybiera. Do tego zrobi to bez jego wiedzy i zgody, więc nie wyjdzie to dobrze. Tego dnia również będzie się miała odbyć impreza urodzinowa Basi, która skończy 18-kę.  

- Anka, sorry, głupio wyszło, wiem że chcieliście dobrze... Ale ja po prostu nie mogę - oznajmi Damian, kiedy już prawda o obozie wyjdzie na jaw w 1697 odcinku "M jak miłość". 

- Nie no, rozumiem... Cała ta afera to moja wina... Ja na to wpadłam i było to cholernie egoistyczne z mojej strony...

- O czym ty w ogóle mówisz? 

- Myślałam, że jak pojedziemy na ten obóz, spędzimy kilka dni razem, to znowu się do siebie zbliżymy...Naprawimy to... Naiwna byłam, nie?

I w tym momencie 1697 odcinka "M jak miłość" wydarzy się coś na kształt "cudu". Damian zatrzyma Anię i zrobi coś zupełnie nieoczekiwanego!

- Anka, poczekaj... Nie ma czego naprawiać - oznajmi chłopak. 

- Wiedziałam - podsumuje smutno Ania. 

- Nie. Nie ma czego naprawiać, bo wszystko już jest naprawione! Zaczynamy od nowa!

I Damian pocałuje Anię w 1697 odcinku "M jak miłość" tak namiętnie, jak wtedy kiedy byli razem. - Idziemy? - zapyta Damian po pocałunku. - Nie chcemy się chyba spóźnić na urodziny naszej najlepszej przyjaciółki?

- Basia może poczekać - odpowie Ania i znów pocałuje swojego chłopaka, zapominając o kuzynce.

Nie przegap: Aneta z M jak miłość wkręciła męża do serialu! Paweł Janyst zagra u jej boku w 1696 odcinku - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze