M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Iza złamie obietnicę i oszuka Marcina. Przy pierwszej okazji poleci do Radka - ZDJĘCIA

2023-01-02 9:09

Iza (Adriana Kalska) w 1696 odcinku "M jak miłość' złamie obietnicę daną Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który niespodziewanie pojawi się w siedzibie redakcji "Głosu Gródka". Chodakowski stara się "przymykać oko" na coraz bliższą relację żony z Radkiem (Phlippe Tłokiński), ale niestety okaże się, że to błąd. Chodakowska kolejny raz w 1697 odcinku "M jak miłość" da obietnicę, której nie dotrzyma. Zamiast skupić się na rodzinie, dzieciach, ona znów wybierze towarzystwo kolegi dziennikarza. To posunie się za daleko.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Iza kolejny raz nie dotrzyma obietnicy danej Marcinowi. Chodakowski zjawi się w Gródku, gdzie zastanie żonę przy świetnej zabawie z Radkiem i bynajmniej nie będzie wyglądało to na ciężką pracę przy nowym numerze gazety. - (...) Kochanie przyjechałem po ciebie wcześniej, bo później muszę do agencji wyskoczyć, żeby załatwić kilka spraw. To co? Spakowana? - zapyta detektyw, a Izie zrzednie mina. Poprosi męża na rozmowę sam na sam, a wtedy przyzna, że nie może opuścić redakcji. Wyjazd na wakacje z dziećmi znów stanie pod znakiem zapytania.

- Na co potrzebujesz więcej czasu? Żeby ćwiczyć układy taneczne z Radkiem? - zapyta się wściekły Marcin, kiedy żona oznajmi mu, że póki co nie da rady wyrwać się na urlop o umówionej wcześniej porze. - Znowu to robisz, znowu jesteś złośliwy bez powodu - dogada mu Chodakowska. - Iza, litości... Nie ma cię przez całe lato w domu, przełożyliśmy nasz wyjazd wakacyjny ze względu na ciebie - przypomni detektyw. Marcin - Wyjedziemy, ale daj mi dokończyć moją pracę... Muszę jeszcze tylko wybrać zdjęcia... - nie dokończy Iza, bo Marcin przerwie jej wymówki. - Ile potrzebujesz czasu? - zapyta się Chodakowski, a żona obieca, że wyrobi się do wieczora. - Nie musisz przyjeżdżać, bo udało mi się odebrać auto od mechanika wczoraj, po prostu przyjadę - obieca ponownie Iza. - Proszę żadnych więcej niespodzianek - poprosi Marcin, ale wieczorem Iza pojawi się w domu ze złymi wiadomościami. 

Iza w 1696 odcinku "M jak miłość" ogłosi rodzinie zatrważającą wiadomość

Iza pojawi się w Warszawie, ale obwieści, że nie może zostawić redakcji, ma mnóstwo spotkań i pracy, więc nie może sobie pozwolić na urlop. - (...) Wszystko rozumiem, ale gdzie w tym wszystkim jesteśmy my? - zapyta się smutno Chodakowski. - Jutro rano musimy wyjechać, ty zrobisz, co będziesz chciała - powie Marcin, ale już wiadomo, że Chodakowska nie pojedzie na urlop z rodziną. Niebawem w "M jak miłość" jej relacje z Radkiem pogłębią się i dojdzie do zdrady...

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze