M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Nowa partnerka Marcina upokorzy się przed nim na starcie. Chodakowski zlituje się nad Alicją - ZDJĘCIA

2022-12-14 13:22

W 1694 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna tajemniczą Alicję (Fryderyka Molenda), którą zainteresuje się od pierwszych chwili, mimo iż dziewczyna mocno się przed nim upokorzy. Doświadczony detektyw z zaciekawieniem odkryje, że łączy go z Alicją wspólna pasja do zawodu, tylko problem polega na tym, że Alicja nie popisze się wielkimi umiejętnościami. Zaintrygowany Chodakowski w 1694 odcinku "M jak miłość" szybko wykorzysta niedouczenie dziewczyny, by zaproponować jej staż pod swoim okiem. Czy to pretekst do rozwoju dalszej relacji?

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Alicja i Marcin poznają się w 1694 odcinku "M jak miłość" w nietypowych okolicznościach. Chodakowski znów zacznie pomagać klientce Ewelinie (Karolina Piwosz), która poskarży się, że jest śledzona. Sprawą zajmie się Marcin i szybko odnajdzie sprawcę całego zamieszania. Wytropi samochód Alicji, zrobi zdjęcia tablicy rejestracyjnej i szybko dojdzie to informacji, kim jest tajemnicza kobieta, która śledzi jego klientkę. Ewelina będzie przekonana, że podejrzana Alicja chce zrobić jej krzywdę, dlatego poprosi detektywa o natychmiastowe odkrycie jej zamiarów. Zaproponuje klientce, by udawała, że niczego się nie spodziewa, a wtedy on schwyta zamaskowaną postać. Tak też się stanie, bo Alicja zakradnie się w krzakach na Ewelinę, będzie myślała, że obserwowana jest sama, a Marcin w tym czasie dorwie ją z zaskoczenia. Wywiąże się szarpanina, a detektyw odkryje, że schwytana osoba jest bardzo młoda. 

- Alicja Leśniewska, detektywka - przedstawi się dziewczyna i poda Chodakowskiemu legitymację. 

- Zatrudnił mnie pan Eryk Walczak - zacznie opowiadać Alicja, kiedy w 1694 odcinku "M jak miłość" Ewelina nieco się uspokoi, a Marcina wręcz rozbawi cała sytuacja. - Proszę mi wybaczyć, ale chciał sprawdzić, że jest mu pani wierna, kiedy go nie ma dłużej w domu - wyjaśni Leśniewska i stanie się jasne, że mąż Eweliny zatrudnił ją do pilnowania wierności żony. Chodakowski nie ukryje zdziwienia nad metodami śledczymi koleżanki z branży. Zacznie się podśmiechiwać z wyczynów Alicji.

Alicja stanie się nową partnerką Marcina w agencji w 1694 odcinku "M jak miłość"

- Ale... agencja detektywistyczna, serio? Gorszej amatorki nie widziałem - powie szczerze Marcin. - Przyjeżdża pani samochodem w biały dzień w bramę wjazdową... Nie widziała pani monitoringu? - zapyta się lekko zażenowany detektyw. - Wie pan, to moje drugie zlecenie - przyzna się Alicja. - Wcześniej pracowałam w policji, ale to była głównie praca za biurkiem i tak wyszło, że musiałam odejść. Tak założyłam agencję detektywistyczną, jednoosobową - przyzna Leśniewska. - Nie wątpię, że za biurkiem szło pani o wiele lepiej... Bez urazy, ale jakby pani chciała nabrać doświadczenia, to może chciałaby pani odbyć staż w jakiejś agencji detektywistycznej, profesjonalnej... Na przykład mojej? - zaproponuje Chodakowski.

Niebawem w "M jak miłość" Alicja faktycznie przystanie na propozycję Chodakowskiego, zacznie staż pod jego okiem i wiele się nauczy. Już teraz wiadomo, że ich relacje nie rozwiną się jedynie na stopie zawodowej. 

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze