M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Magda rozpocznie przygotowania do rozwodu. Andrzej się wścieknie - ZDJĘCIA

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) rozpocznie poważne przygotowania do rozwodu. Widać będzie, że Budzyńska kocha męża (Krystian Wieczorek) nad życie, ale nie jest w stanie wybaczyć mu zdrady z Julią (Marta Chodorowska). Na imprezie żony w siedlisku pojawi się też Budzyński, który wtargnie tam bez zaproszenia i zobaczymy jak bardzo jest wściekły na hasło "rozwód". I wtedy Andrzej zacznie nareszcie walczyć o Magdę "na całego"! Czy uda mu się ją odzyskać w 1691 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda podejmie pierwsze działania, aby doprowadzić od rozwodu z Andrzejem. Zdradzona Budzyńska nadal bardzo kocha męża, ale nie ma już ochoty spędzać z nim reszty życia. Magda będzie przekonana, że rozwód pójdzie szybko, w zasadzie będzie formalnością i skończy się na jednej rozprawie. Tyle, że nie weźmie przy tym pod uwagę tego, że Andrzej może dostać szału i na rozwód się nie zgodzić. 

Magda w 1691 odcinku "M jak miłość" na imprezie w siedlisku zwróci się o pomoc w sprawie rozwodu do przyjaciela. Jej wybór, wg informacji z portalu swiatseriali.interia.pl padnie na Kamila (Marcin Bosak), bo Budzyńska prawdopodobnie uzna, że on chętniej niż Piotrek (Marcin Mroczek) stanie po jej stronie. 

- Nie chcesz poczekać? Dać sobie jeszcze trochę czasu? - zaproponuje Kamil Magdzie w 1691 odcinku "M jak miłość".

- Już to przemyślałam. To będzie czysta formalność, pewnie skończy się na jednej rozprawie - odpowie Magda. - Nie chcę prosić Piotrka, więc padło na ciebie. 

- Stawiasz mnie w cholernie trudnej sytuacji... - zasmuci się Kamil.

Kiedy później w w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej i Kamil zostaną na chwilę sami Gryc przekaże przyjacielowi, że Magda chce rozwodu. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie widzieliśmy Andrzeja aż tak wściekłego! 

- Nie będzie żadnego rozwodu, rozumiesz? Zapomnij! – zacznie krzyczeć Budzyński. - Odzyskam ją, choćbym miał przeciwko sobie cały świat... Wszystkich!

Potem Andrzej porwie żonę do tańca. To, jak zatańczą Budzyńscy w 1691 odcinku zapewne przejdzie do historii "M jak miłość". Miłość aż eksploduje "na parkiecie", a cudowna, smutna piosenka dopełni całości - posłuchaj na końcu tekstu.  

- Pamiętaj… Cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał... - wyszepcze żonie Andrzej. 

Naszym zdaniem rozwód, który zacznie szykować Magda w 1691 odcinku "M jak miłość", ani nie będzie szybki, ani nie skończy się na jednej rozprawie. A może nigdy do niego nie dojdzie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Impreza w siedlisku Magdy zacznie się od tragedii Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze