M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Ostatnie pragnienia Karskiego przed śmiercią wzruszą Kasię. Zrealizują szalony plan - ZDJĘCIA

2022-11-24 14:28

W 1690 odcinku "M jak miłość" pojawią się bardzo złe wieści na temat leczenia Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Karski wyjdzie ze szpitala z kiepskimi wiadomościami, bo chemioterapia nie przyniesie spodziewanych efektów. Detektyw zrobi wszystko, byle nie martwić Kasi (Paulina Lasota) i ukryć traumatyczną sytuację. W 1690 odcinku "M jak miłość" skupi się na pozytywach i zaprezentuje ukochanej listę rzeczy, które ma zamiar z nią zrealizować. Stawska wzruszy się na widok szalonych pomysłów i nie pomyśli, że to swego rodzaju pożegnanie...

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub wcale nie będzie wracał do zdrowia w 1690 odcinku "M jak miłość". Wręcz przeciwnie, wyjdzie ze szpitala, ale z informacją, że chemioterapia nie daje satysfakcjonujących efektów. Detektyw przysiągł Kasi, że zawsze z nią będzie, że jej nie zostawi, ale niestety życie może okazać się różne... Karski postanowi się nie zamartwiać, nie smucić Kasi, więc zrobi dobrą minę do złej gry. Kiedy wróci do domu w 1690 odcinku "M jak miłość" przedstawi Kasi plan działania. Przekaże jej listę z wymienieniem wszystkiego, co chciałby z nią zrealizować.

Kasia wzruszy się na widok listy Jakuba w 1690 odcinku "M jak miłość"

- Wielka lista rzezy do zrobienia - zacznie czytać Stawska. - Pojechać z tobą w góry i zobaczyć, jak wywracasz się na nartach. Zgubić się z tobą na szlaku. Znaleźć się z tobą na szlaku. Zostać twoim mężem... – zacznie wymieniać Kasia, ale najlepsze zostawi na potem. - Zostać ojcem twoich dzieci... - doda lekarka i to rozklei ją na całego. Rzuci się w ramiona narzeczonego i obieca, że zrobi wszystko, by lista została zrealizowana. - Zrobimy to wszystko i jeszcze więcej! - wybuchnie Stawska i mocno przytuli ukochanego. 

Chociaż sytuacja faktycznie będzie wzruszająca, dość niepokojące okażą się wyniki Karskiego i jego plany. Lista przywidzi trochę na myśl, że w ten sposób chce się pożegnać z ukochaną. Z punktów na liście wynika także, że Kasia i Karski zaplanują dziecko, więc ich miłość rozkwitnie i jeśli tylko Jakubowi się polepszy, a leczenie przyniesie skutki, to na pewno powiększą rodzinę! To byłby dla mężczyzny najwspanialszy prezent. 

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze