M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Seks Izy i Marcina zakończy się porażką! Chodakowska zostawi męża i ucieknie - ZDJĘCIA

2022-11-15 9:03

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1685 odcinku "M jak miłość" przygotuje dla Izy (Adriana Kalska) wypad tylko we dwoje. Ma być romantycznie i intymnie, a wieczór mógłby się skończyć gorącym seksem, gdyby nie wielka wpadka! Chodakowski rzadko widuje żonę, dlatego postara się jak najlepiej umie, by zapomniała o pracy, która ostatnimi czasy ją pochłania. W 1685 odcinku `'M jak miłość" spostrzeże, że ich małżeństwo nie jest już takie jak dawniej. Zamiast upojnej nocy we dwoje, Iza zdecyduje się uciec! Nie doceni starań męża i zwieje z ich wspólnej randki.

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przed Izą i Marcinem trudne chwile. Chodakowscy w 1685 odcinku "M jak miłość" nie dojdą do porozumienia w sprawie objęcia etatu przez Izę redaktor naczelnej "Głosu Gródka". Detektyw niemal się załamie, kiedy żona obwieści mu, że ma zamiar podjąć pracę w Gródku na stałe, a w domu bywać tylko w weekendy. - Marcin, ale to naprawdę uda się pogodzić. Ja poznałam redakcję, mam dobre relacje z pracownikami, część zadań mogę delegować, część wykonywać zdalnie. Przemyślałam sobie wszystko. W pracy byłabym od poniedziałku do czwartku, a od piątku do niedzieli w domu... To znaczy byłabym w domu już w czwartek wieczorem, bo oczywiście po pracy przyjechałabym od razu... To jest dla mnie wielka szansa, rozumiesz to? - zapyta dziennikarka, ale mąż nawet nie ukryje niezadowolenia. By mogli szczerze porozmawiać i spędzić czas tylko we dwoje, zorganizuje dla nich wyjazd. 

Seks Izy i Marcina w 1685 odcinku "M jak miłość" okaże się porażką. Iza ucieknie! 

Jeszcze podczas podróży na miejsce, detektyw prawie wyjdzie z siebie, bo telefony do Izy nie umilkną nawet na chwile. Chodakowska zauważy, że mąż robi się wściekły, więc zmieni temat. Zapyta męża o nocleg, bo zdziwi się, że Marcin wynajął coś z dnia na dzień w sezonie letnim. On jednak wykręci się od wyjaśnień i podjedzie samochodem pod wejście do lasu. - Mówiłem ci, że będziemy mieli kawałek lasu tylko dla siebie - powie detektyw w 1685 odcinku "M jak miłość". - To tutaj? No tak... Czego to mogłabym się spodziewać po moim romantycznym mężu - rzuci Chodakowska i odbierze kolejny telefon z pracy. Para rozgości się na łonie natury, ale entuzjazm szybko pryśnie. Zrobi się zimno, a Izę zaczną gryźć komary. Okaże się, że muszą spać w namiocie, gdzie będzie niewygodnie i zewsząd zaczną dochodzić dziwne odgłosy. Kiedy Iza i Marcin zaczną się całować, do namiotu wleci szerszeń i popsuje całą zabawę. - Marcin, słyszałeś to? Coś lata. O mój Boże, Marcin! To szerszeń! - przestraszy się Chodakowska. 

- Kochanie, chodź, nie ma go - Marcin zawoła Izę. - Jak był jeden to mogło być ich więcej! - Iza nie będzie zachwycona randką w 1685 odcinku "M jak miłość". Randka Chodakowskich zostanie przerwana, do seksu nie dojdzie, a Marcin odbierze niepokojący telefon, który doszczętnie wszystko zniszczy. 

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze