M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Olek już nie będzie ojcem Boryska! Zrobi wszystko, aby uciec od syna – WIDEO

2022-10-28 16:10

W 1685 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 14.11.2022 o 20.10 w TVP2) opieka nad Boryskiem (Tymon Szkopek) całkowicie przerośnie Olka (Maurycy Popiel). Chodakowski nie poradzi sobie z synem i już nie będzie chciał się nim zajmować. W 1685 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie umiał połączyć pracy z obowiązkami domowymi i zajmowaniem się synem i zrobi wszystko, aby od tego się wywinąć. W tym momencie ucieczka będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem, co tylko dodatkową zdenerwuje zupełnie przemęczoną Anetę (Ilona Janyst)! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" Olek pozna trudy tacierzyństwa. Chodakowskim trudno będzie pogodzić pracę z obowiązkami domowymi i opieką nad Boryskiem nawet mimo dobrze zorganizowanego grafiku Anety, co stanie się przyczynkiem jeszcze większych awantur u Chodakowskich. Tym bardziej, że Olek zupełnie nie poradzi sobie z dodatkowymi obowiązkami i wszystko zacznie przerzucać na żonę, która będzie miała tego już serdecznie dość. W 1685 odcinku "M jak miłość" Chodakowski będzie tak pogubiony i nieogarnięty, że nie będzie umiał zmienić pieluszki Boryskowi, a nawet nie będzie w stanie uspokoić dziecka, czym tylko spotęguje złość Anety...

- Kochanie, dziecko płacze. Mogłabyś? - poprosi żonę.

- Nie mogłabym! To dziecko ma też ojca - odpowie oburzona.

- Olka troszeczkę przerosło to bardzo ważne zadanie. Boi się własnego syna. Nie wiem jak do niego podejść. Troszkę może przed nim ucieka - stwierdza Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość".

W 1685 odcinku "M jak miłość" Olek spróbuje zająć się synem, ale nie wyjdzie mu to zbyt dobrze. Chodakowski nie będzie miał pojęcia, dlaczego jego synek jest niespokojny i zamiast pomóc Anecie tylko jej dołoży...

- Nie do końca wiem, o co mu chodzi - przyzna Olek.

W 1685 odcinku "M jak miłość" Olek zrobi wszystko, aby nie zajmować się synem! Chodakowski wyciągnie Marcina (Mikołaj Roznerski) na wspólny trening boksu, aby choć trochę rozładować swoje emocje. Przy okazji przyzna się bratu, że kompletnie nie radzi sobie z dzieckiem...

- Nie ogarniam - zwierzy się Marcinowi.

- Ogrom obowiązków, które go przerasta - mówi Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość".

Ucieczka Olka w 1685 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej zdenerwuje Anetę, która zostanie ze wszystkim już zupełnie sama. Przemęczona Chodakowska nie omieszka nie dogryźć mężowi i zażąda, aby w końcu zaczął zajmować się ich dzieckiem!

- Zamiast trenować boks, to potrenuj zajmowanie się własnym dzieckiem - oburzy się Aneta.

- Wszystko zostało na głowie Anety. Naturalnym jest, że czuje się tym zmęczona i przytłoczona - przyznaje Janyst w "Kulisach M jak miłość".

Jeszcze w 1685 odcinku "M jak miłość" Olek weźmie do siebie pretensje Anety i postanowi znaleźć dla nich rozwiązanie! Co prawda, Chodakowski nie zacznie nagle bardziej zajmować się dzieckiem, aby choć na chwilę odciążyć żonę, ale wpadnie na pomysł, że potrzebna jest im opiekunka do dziecka! Olek osobiście zajmie się przygotowaniem castingu, który będzie miał na celu wyłonienie idealnej opiekunki dla Boryska!

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze